fbpx

Краплі від запору

Фильтр
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Пікосен Краплі
Пікосен Краплі

Комбіноване дозоване проносне з прогнозованим результатом

Краплі,

Детальніше Де купити

Закреп є одним з найнеприємніших та, на жаль, досить поширених розладів роботи кишківника, які можуть виникати у людей абсолютно різного віку: як у дорослих, так і в дітей. Причиною виникнення проблеми може стати малорухливий спосіб життя, незбалансований раціон харчування, часті стреси, недостатня кількість води тощо. Також проблеми з випорожненням можуть виникнути внаслідок супутніх хвороб та значно погіршити стан здоров'я хворого. Саме тому важливо завжди мати в аптечці дієвий проносний засіб, який дозволить швидко та без шкоди для здоров'я впоратися з проблемою запору. Одним з таких засобів є краплі від запору, вони можуть бути призначені для дорослих або немовлят.


Зміст:

 1. Що таке запор та хто входить до групи ризику виникнення
 2. Які симптоми запору
 3. Чому важливо вчасно вирішити проблему запору
 4. Фізико-хімічні властивості крапель від запору
 5. Механізм дії крапель від запору
 6. Як правильно приймати краплі від закрепу
 7. Чи є у крапель від закрепу протипокази
 8. Які побічні дії можуть мати краплі від закрепу
 9. Які краплі від закрепу ми пропонуємо
 10. Скільки коштують краплі від закрепу
 11. Відповіді на часті запитання

Що таке запор та хто входить до групи ризику виникнення

Запор - це такий стан організму, коли випорожнення кишківника значно ускладнене і може відбуватись двічі на тиждень або рідше. В результаті людина відчуває суттєвий дискомфорт через накопичення калових мас у прямій кишці. При тривалих порушеннях випорожнення можуть спостерігатись не лише дискомфорт у вигляді тяжкості або здуття живота, але й суттєве погіршення загального стану здоров'я. Останнє може бути спричинене тим, що разом з калом з організму тривалий час не виводяться токсини та інші продукти розпаду поживних речовин, що отруюють організм. В результаті може виникнути загальна слабкість, нудота, втрата апетиту тощо.

Попри те, що від виникнення закрепів не застрахований ніхто, є певні групи людей, для яких цей ризик більший:

Група ризикуОпис
Люди похилого вікуЗ віком активність роботи кишківника може суттєво знижуватись, це часто призводить до затримки випорожнення.
Особи, які ведуть малорухливий спосіб життяПри низькій активності може порушуватись перистальтика шлунково-кишкового тракту.
Особи, що мають незбалансоване харчуванняНизький вміст волокон клітковини та вологи може спровокувати ущільнення калових мас та суттєве ускладнення їх подальшого виведення.
Особи, які мають гормональні збоїЗбої в роботі щитоподібної залози та наднирників часто призводить до загальних проблем з ШКТ.
Ті, в кого є хронічні захворювання ШКТПорушення в роботі шлунку або кишківника нерідко призводить до проблем з випорожненням. Це може відбуватись як внаслідок порушення перистальтики, так і в результаті зневоднення калу.


У деяких випадках вирішити проблему допомагає підвищення активності або збалансована дієта. Однак нерідко швидко та ефективно полегшити стан допомагають проносні препарати у вигляді крапель. 

Які симптоми запору

Оскільки запор досить часто є наслідком різних порушень роботи організму, його симптоми можуть проявлятись також по-різному. У цьому питанні важливо слідкувати за власним самопочуттям та оперативно вживати заходів для покращення стану.

Про наявність закрепу можуть свідчити наступні симптоми:

 • відчуття важкості внизу живота, яка не проходить з часом;
 • постійне здуття та відчуття тиску в нижній частині живота;
 • відчуття тиску у прямій кишці;
 • низька частота випорожнень - від 2 разів на тиждень та рідше;
 • необхідність напружуватись під час дефекації;
 • відчуття того, що випорожнення було неповним; 
 • біль та дискомфорт внизу живота, прямій кишці або зоні ануса в процесі дефекації;
 • твердий кал темного кольору.

Також іноді може виникати відчуття загальної слабкості, швидка втомлюваність, відчуття нудоти тощо. Ці симптоми не завжди пов'язують безпосередньо з закрепами, але вони можуть свідчити про початок інтоксикації організму.

Чому важливо вчасно вирішити проблему запору

Якщо ви виявили в себе симптоми закрепу, необхідно якомога швидше вирішити цю проблему. Окрім відчуття дискомфорту, пов'язаного з затримкою випорожнення, очищення організму від калових мас дозволить уникнути цілої низки ускладнень:

 • утворення геморою та анальних тріщин;
 • порушення перистальтики та нормального функціонування шлунково-кишкового тракту;
 • погіршення загального самопочуття через неповне та несвоєчасне виведення токсинів;
 • погіршення стану та кольору шкіри через надлишок токсинів в організмі;
 • порушення процесу всмоктування поживних речовин.

Це досить обмежений перелік небажаних наслідків, які можуть виникнути внаслідок частих запорів. Негативний вплив затримки дефекації на організм також може спричинити ускладнення супутніх хвороб, тож до питання вирішення проблеми варто поставитись з особливою увагою. Одним з найефективніших способів можуть стати краплі від запору.

Фізико-хімічні властивості крапель від запору

Властивості крапель від запору можуть відрізнятись залежно від складу та механізму дії препарату. Ми розглянемо фізико-хімічні властивості та склад засобу з даної категорії на прикладі крапель Пікосен. Цей препарат показав високу ефективність у вирішенні проблем виведення калових відходів.

Отже, краплі Пікосен - це коричнево-помаранчева рідина, яка має яскраво виражений трав'яний аромат. Смак солодкуватий. При тривалому зберіганні протягом рекомендованого терміну придатності на дні флакона може з'являтися темний осад, який є нормою.

До складу препарату входять:

 • натрію пікосульфат;
 • екстракт сухого листя касії;
 • сорбіт (Е 420);
 • натрію метилпарагідроксибензоат (Е 219);
 • ароматизатор «Альпійські трави»;
 • вода очищена.

Препарат випускається в скляних флаконах зі зручним дозатором, об'єм може становити 25 або 15 мл.

Механізм дії крапель від запору

Після попадання в організм основна діюча речовина натрію пікосульфат практично в повному обсязі потрапляє до товстого кишківника, де відбувається її бактеріальне розчеплення. Отримані компоненти стимулюють перистальтику ШКТ, що дозволяє значно швидше вивільнити калові маси. Також в товстій кишці накопичується більше електролітичної рідини та води, що дозволяє пом'якшити кал та значно полегшити процес його виведення.

Екстракт сухого листя касії запобігає швидкому виведенню рідини та покращує перистальтику кишківника. Це дозволяє продовжити ефект від дії натрію пікосульфату та досягти повного виведення накопиченого калу. Пом'якшення структури відходів запобігає травматизації стінок та слизової товстого кишківника, а також дозволяє докладати менше зусиль під час дефекації. Завдяки цьому й досягається досить м'яка дія препарату, яка робить вирішення проблеми комфортним.

Як правильно приймати краплі від закрепу

Краплі від закрепу Пікосен призначені тільки для орального прийому. Препарат можна використовувати для лікування закрепу не лише у дорослих, але й у дітей старше 12 років. При цьому зверніть увагу, що дітям до 12 років препарат не рекомендований, у разі виникнення проблем з виведенням калу потрібно терміново звернутись до лікаря.

Щодо додаткових рекомендацій, то вони наступні:

 • добова норма препарату складає 10-20 крапель, при цьому варто вживати мінімальну ефективну;
 • прийом слід перенести на вечір, тоді ефект настане зранку;
 • препарат не призначений для регулярного прийому.

Важливо розуміти, що проносні краплі Пікосен та інші препарати цієї ж категорії призначені для симптоматичного лікування закрепів. Якщо ця проблема виникає у вас систематично, необхідно звернутись до лікаря та дотримуватись його рекомендацій у подальшому.

Чи є у крапель від закрепу протипокази

Краплі проти закрепу Пікосен мають перелік протипоказів, з яким варто ознайомитись перед початком вживання. До списку входять як тимчасові, так і хронічні стани.

Отже, вживання проносного засобу Пікосен в краплях не рекомендовано при таких станах:

 • підвищена чутливість до окремих компонентів препарату;
 • захворювання ШКТ, кишкова непрохідність;
 • нудота, блювання, абдомінальний біль;
 • хвороба Крона, виразки, кровотечі;
 • ураження печінки;
 • геморой;
 • анальні тріщини та кровотеча;
 • нефрити, цистит тощо.

Повний перелік протипоказів ви зможете побачити в описі кожного окремого препарату, адже механізм дії різних засобів може дещо відрізнятись. Прийом проносного в таких випадках може призвести до значного ускладнення перебігу хвороби.

Які побічні дії можуть мати краплі від закрепу

Краплі від запору Пікосен та інші проносні препарати також можуть мати низку побічних ефектів. Найчастіше вони пов'язані з індивідуальною непереносимістю окремих компонентів, що входять до складу.

Система організмуПобічні дії
ІмуннаЕкзантема, свербіж, виспи, кропив'янка.
ШКТПорушення водно-електролітного балансу, нудота, блювання, діарея, зміна кольору випорожнень, анорексія.
НервоваСинкопе (втрата свідомості), запаморочення.
ЕндокриннаГіперальдостеронізм
ІншіСонливість, слабкість, швидка втомлюваність.


У разі виникнення будь-якого з перелічених симптомів або при загальному погіршенні самопочуття потрібно відразу припинити прийом препарату. Якщо ситуація не покращується, варто звернутись до лікаря.

Які краплі від закрепу ми пропонуємо

В каталозі vishpha.ua представлені проносні краплі Пікосен. Цей засіб показав високу ефективність при вирішенні проблеми закрепу, він має прогнозовану м'яку дію. Завдяки цьому засіб був рекомендований не лише дорослим, але й дітям від 12 років.

Скільки коштують краплі від закрепу

Краплі від запору Пікосен мають помірну вартість, тож будуть доступні будь-якому покупцеві. Актуальну ціну ви зможете дізнатись на сторінці препарату або на сайтах партнерів, які пропонують продукцію Vishpha. Це саме той випадок, коли вам не доведеться економити на власному здоров'ї та гарному самопочутті.

Відповіді на часті запитання

Оскільки проносні засоби нашого виробництва є досить популярними при вирішенні проблеми запорів, спеціалісти компанії Vishpha із задоволенням відповіли на найпоширеніші питання користувачів.

Як приймати проносні краплі?

Цей засіб призначений для орального прийому. 10-20 крапель можна запити невеликою кількістю води. Ми рекомендуємо приймати засіб перед сном, це дасть можливість випорожнити кишківник вже зранку.

Чому не можна приймати проносні краплі регулярно?

Проносні засоби призначені для симптоматичного лікування запорів, вони не вирішать проблему їх виникнення у майбутньому. Часте вживання може призвести до звикання, в результаті чого ефективність препарату буде знижуватись з кожним разом.

Які є альтернативи проносним краплям?

Альтернативним препаратом є оральні капсули Пікосен, які мають схожий механізм дії. Якщо ж ви хочете отримати ефект значно швидше, можна розглянути використання клізм. Вони призначені виключно для ректального введення, результат при цьому ви зможете отримати вже через 2-20 хвилин.