fbpx

Крем від грибка

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Екзік
Екзік

Лікування грибка шкіри стоп та нігтів

Крем,

Детальніше Де купити

Грибок нігтів сміливо можна назвати одним з найпоширеніших інфекційних захворювань у світі, адже підхопити його може будь-яка людина, незалежно від віку, статі та рівня життя. Причиною тому є здатність грибків тривалий час зберігати життєздатність на різних типах поверхонь, особливо якщо вони мають тепле та вологе середовище. Тож, якщо ви помітили у себе признаки появи грибка нігтів, рекомендуємо одразу почати лікування. Правильно підібраний ефективний препарат дозволить досить швидко усунути неприємні симптоми цього захворювання, а також дозволить уникнути ускладнень. Одним з найпопулярніших та найдієвіших засобів від грибка ніг є спеціальний протигрибковий крем, фармацевтична компанія Vishpha пропонує одразу кілька продуктів на вибір, завдяки цьому кожен покупець зможе обрати потрібний варіант.


Зміст:

 1. Що таке грибок нігтів та які його симптоми
 2. Де можна заразитись грибком нігтів
 3. Креми від грибка ніг: властивості, пакування
 4. Склад та механізм дії протигрибкових кремів
 5. Переваги крему від грибка на ногах
 6. У яких випадках слід почати лікування протигрибковим кремом
 7. Коли не варто використовувати крем проти грибка
 8. Які побічні дії у протигрибкових кремів
 9. Де можна купити крем від грибка нігтів
 10. Чому варто обрати креми проти грибка від Vishpha
 11. Часті запитання

Що таке грибок нігтів та які його симптоми

Грибком нігтів називається ураження специфічною грибковою інфекцією, збудниками якої найчастіше є Trichophyton та декілька інших різновидів. Характерною особливістю є ураження саме нігтів на руках або ногах, внаслідок чого пластина може змінювати форму та колір, а також мати неприємний запах. Найчастіше грибкова інфекція вражає нігті на ногах, оскільки закрите взуття створює сприятливі умови для цього. Локалізація розвитку інфекції зумовлена кератиновою структурою нігтьових пластин, адже саме цей білок є основною поживою для грибків даного типу. Розвиток захворювання відбувається досить повільно, тому не завжди вдається діагностувати його на ранній стадії.

Про дебют розвитку грибкової інфекції нігтів можуть свідчити наступні симптоми:

СимптомОпис
Зміна кольору нігтяЗміна забарвлення може відбуватись повністю або частково. Уражений ніготь набуває сірого, зеленого або жовтуватого відтінку.
Плями на нігтьовій пластиніВключення можуть мати будь-яку форму: округлу, продовгувату, неправильну. Зазвичай плями мають світліше забарвлення, ніж природний колір.
Змінюється форма та структураСпостерігається потовщення або потоншення пластини в окремих місцях. Також можуть утворюватись тріщини, відшаровування тощо.
Неприємний запахХарактерний запах гниття, який не зникає після щоденних гігієнічних процедур.
СвербіжНеприємне відчуття може поширюватись також на прилеглі ділянки шкіри.
Біль при натисканніЗ'являється дискомфорт під час носіння закритого взуття, особливо неприємно в місці контакту з нігтем.


Важливо розуміти, що заразитись можна навіть у тому випадку, якщо ви ретельно слідкуєте за гігієною, тож, якщо ви виявили у себе один з перелічених вище симптомів, необхідно якомога швидше почати лікування. Одним з найдієвіших препаратів є крем від грибка нігтів виробництва компанії Vishpha.

Де можна заразитись грибком нігтів

Грибок нігтів є досить поширений інфекційним захворюванням, тож не дивно, що місць, де можна ним заразитись, є досить багато. На розвиток також впливає стан імунітету, у людей з пониженими показниками значно більше шансів підхопити грибкову інфекцію. Підтримка стану здоров'я на належному рівні дозволить уникнути цієї проблеми навіть у разі контакту з безпосереднім джерелом.

Підхопити грибок можна наступними шляхами

ЛокаціяОпис
Громадські місцяЦе можуть бути душові кабіни та роздягальні у спортзалах, басейнах, різноманітних СПА-центрах, саунах, масажних кабінетах тощо.
Безпосередній контакт з інфікованою особоюОскільки грибкова інфекція може вражати нігті не тільки на руках, але й на ногах, простого рукостискання може бути цілком достатньо.
Використання спільних речей з інфікованимиЦе може бути не лише одяг або взуття, але й різноманітні речі загального користування. Особливо якщо вони зберігаються за умов підвищеної вологості.
Манікюрні інструментиСаме тому важливо перевіряти, чи дезінфікують інструменти у вашому салоні. Альтернативою також можуть стати одноразові розхідні матеріали.


Задля уникнення зараження рекомендовано користуватися лише індивідуальним одягом та взуттям, а також уникати прямого контакту з інфікованими особами або речами, якими вони користуються. Якщо ж уникнути цього повністю не вдається, уважно слідкуйте за змінами нігтів та одразу починайте лікування. Чим швидше ви почнете використовувати крем від грибка нігтів, тим легшим буде перебіг та наслідки.

Креми від грибка ніг: властивості, пакування

Це питання ми розглянемо на прикладі протигрибкових кремів Екзік виробництва фармацевтичної компанії Vishpha. Вони мають зручний формат та показали високу ефективність у боротьбі з грибковими ураженнями нігтів на різних стадіях, тож ми можемо сміливо рекомендувати їх до використання тим, хто вже виявив у себе симптоми оніхомікозу.

Креми від грибка нігтів Екзік мають рівномірну кремоподібну текстуру середньої густини. Запах специфічний, виражений слабо. Засоби продаються у зручних захисних тубах об'ємом 15 мл. Додаткове пакування - картонна коробка з додатковою інформацією. Зберігати засіб рекомендовано у недоступному для дітей місці при температурі, що не перевищує 30 °С. Засіб не можна заморожувати та використовувати після закінчення терміну придатності. 

Склад та механізм дії протигрибкових кремів

Принцип дії кремів від грибка нігтів Екзік та Екзік Старт полягає у фунгіцидному впливі на грибок та інші бактерії та штами. Основної діючою речовиною в обох випадках є нафтифіну гідрохлорид, який знищує збудників хвороби, а також стримує їх подальший розвиток та ураження нових площ нігтів та шкіри. В результаті ви відчуєте полегшення уже в перші години після початку використання

Креми мають такий склад:

Екзік
Екзік Старт
 • нафтифіну гідрохлорид
 • бензиловий спирт
 • сорбітанстеарат
 • цетиловий спирт
 • стеариловий спирт
 • полісорбат 60
 • ізопропілміристат
 • цетилпальмітат
 • натрію гідроксид
 • вода очищена 
 • парафін білий мʼякий 
 • гексиленгліколь
 • віск білий
 • саліцилова кислота
 • пропіленгліколь монопальмітостеарат
 • вода очищена
 • нафтифіну гідрохлорид
 • динатрію едетат 


Різниця полягає у додаванні до крему Екзік Старт саліцилової кислоти. Вона потрібна для відлущення ороговілих та уражених тканин. Додавання всього одного компонента дозволило значно пришвидшити регенерацію тканин, але його не варто використовувати за наявності активного запалення або відкритої рани.

Переваги крему від грибка на ногах

Причиною обрати крем від грибка на ногах Екзік або Екзік Старт є ціла низка переваг цих препаратів:

 • висока ефективність;
 • швидкий результат;
 • простота нанесення;
 • економічність;
 • зручна упаковка;
 • доступна ціна;
 • тривалий термін придатності.

Ще однією суттєвою перевагою є те, що вказані креми проти грибка не є рецептурними препаратами, тож ви зможете почати лікування одразу після виявлення симптомів.

У яких випадках слід почати лікування протигрибковим кремом

Лікування протигрибковим кремом слід почати одразу після виявлення симптомів, про які ми говорили вище. Це дозволить не лише позбавитись від неприємної проблеми, але й уникнути ускладнень, які можуть виникати у разі тривалого перебігу хвороби.

Ми пропонуємо протигрибкові засоби широкого спектра дії, використовувати їх потрібно у таких випадках:

 • грибки шкіри;
 • грибки шкірних складок;
 • ураження міжпальцевих зон;
 • ураження нігтьової пластини та прилеглих тканин;
 • кандидоз;
 • лишай;
 • дерматомікози.

Залежно від типу інфекції та стадії захворювання період лікування може становити від 1-2 тижнів до 2-6 місяців. Якщо ви не спостерігаєте покращення стану або він погіршується, необхідно терміново звернутись до лікаря. 

Коли не варто використовувати крем проти грибка

Як і більшість лікарських засобів креми від грибка нігтів мають певний перелік протипоказів. Уважно ознайомтесь зі списком, це дозволить не зашкодити вашому здоров'ю:

 • індивідуальна чутливість до компонентів препарату;
 • наявність виразок, відкритих ран або інших пошкоджень шкіри.

Якщо у вас є хоча б один із перелічених станів, рекомендуємо обрати інший засіб, з цим вам допоможе професійний лікар.

Інформації щодо прямого впливу речовин, що входять до складу кремів від грибка немає, дослідження препаратів на тваринах не показали негативного або будь-якого іншого пливу на самопочуття вагітної жінки, розвиток плоду тощо. При цьому варто проконсультуватись зі спеціалістом перед початком використання, оскільки під час вагітності чутливість організму може підвищуватись.

Використання протигрибкових засобів ніяк не впливає на здатність керування автотранспортом чи іншою технікою.

Які побічні дії у протигрибкових кремів

Серйозних порушень або виникнення супутніх захворювань під час використання кремів проти грибка нігтів не спостерігалось, однак важливо дотримуватись дозування та частоти використання згідно з планом лікування.

Внаслідок передозування або наявності чутливості до нафтифіну гідрохлориду або інших компонентів можуть виникнути такі побічні ефекти:

 • дерматит;
 • еритема;
 • сухість та лущення шкіри;
 • подразнення;
 • почервоніння;
 • свербіж.

У разі виникнення таких симптомів варто припинити використання крему проти грибка нігтів та обрати інший препарат. Якщо протягом нетривалого періоду часу ознаки подразнення та інших проявів побічних ефектів не зникнуть, потрібно звернутись до лікаря.

Де можна купити крем від грибка нігтів

Креми від грибка нігтів можна придбати у різних аптеках нашої країни. Для зручності пошуку ми додали окремий розділ "Де придбати" для кожного засобу. Для пошуку оберіть своє місто й найближчу аптеку. Після цього вам буде доступна інформація про наявність, вартість та об'єм.

Чому варто обрати креми проти грибка від Vishpha

Тому що ми пропонуємо лише високоякісні препарати, які дозволяють ефективно і швидко боротися з проявами грибкових інфекцій нігтів різного ступеня тяжкості. Завдяки цьому наші користувачі можуть оперативно позбавитись від неприємних симптомів грибкових інфекцій та не допустити їх подальшого розвитку й ускладнень у майбутньому. Досягнути цього вдалось завдяки використанню перевірених формул, інноваційного обладнання та якісної сировини. Обираючи лікарські препарати від Vishpha ви довіряєте своє здоров'я та комфорт професіоналам.

Часті запитання

У цьому блоці ви зможете знайти відповіді наших спеціалістів на найпоширеніші запитання користувачів.

Як використовувати крем від грибка нігтів?

Засіб потрібно наносити на попередньо очищену суху шкіру ураженої ділянки.

Чи можна використовувати крем за наявності відкритих ран або подряпин?

Ні, наявність пошкоджень шкіри є протипоказом до використання.

Скільки можна зберігати крем?

Термін придатності засобу складає 3 роки з дати виготовлення.