fbpx

Мазь від артриту

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Живокост Артолія
Живокост Артолія

Живокост Артолія з оливковою олією тамує біль для впевненого руху

Мазь,

Детальніше Де купити

Мазь проти артриту – незамінний лікарський засіб для кожного, хто страждає на запалення суглобів. Ефективні, безпечні та недорогі медикаменти для лікування цієї хвороби випускає українська фармацевтична компанія Вішфа.


Зміст:

 1. Що таке артрит рук?
 2. Як лікують артрит рук?
 3. Мазь від артриту рук – показання до застосування.
 4. Принцип дії мазі від артриту рук ТМ Вішфа
 5. Переваги використання мазі при артриті рук
 6. Спосіб застосування мазі від артриту рук
 7. Можливі побічні ефекти та протипоказання
 8. Переваги лікарських засобів компанії Вішфа
 9. Популярні питання про мазі від артриту

Що таке артрит рук?

Артрит рук – це захворювання суглобів пальців, яке супроводжується запаленням, болем та деформацією ураженої ділянки. Згідно зі статистичними даними, різні види артритів є провідною причиною втрати людиною рухливості та працездатності. Уповільнити прогрес хвороби допоможуть спеціальні засоби, включаючи мазі, які зазвичай призначають пацієнтам при артриті пальців рук.

Класичний симптом артриту рук – біль, що відчувається навіть у стані спокою. Також у хворого зазвичай спостерігається набряклість та гіперемія кінцівок, суглоби втрачають рухливість, а кисті з часом деформуються. Хвороба характеризується повільним та тривалим розвитком. У процесі прогресування недуги відбувається витончення тканин міжфалангових і п'ястно-фалагнових хрящів.

Фахівці називають багато причин, через які може виникати запалення суглобів пальців. Серед найпоширеніших:

 • генетична схильність;
 • порушення гормонального тла;
 • системні аутоімунні патології;
 • хвороби, пов'язані із порушенням метаболічних процесів;
 • перенесені тяжкі травми або хронічне травмування суглобів, наприклад під час занять спортом;
 • вікове зношування суглобів;
 • часті переохолодження;
 • хронічний стрес.

Зрозуміти, що необхідно застосовувати мазь від артриту, можна за класичними ознаками хвороби. А це раптові болючі відчуття в суглобах рук, скутість рухів, хрускіт і клацання при русі пальцями, набряклість, деформація пальців.

Хоч артрит рук прогресує відносно повільно, але зволікати з лікуванням не варто. Застосування спеціальних засобів на початковій стадії запалення дозволяє перевести хворобу у тривалу ремісію та забезпечити собі ще багато років активного повноцінного життя.

Як лікують артрит рук?

Лікування артриту рук традиційно включає комплекс терапевтичних заходів:

 • симптоматичне медикаментозне лікування;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • лікувальна фізкультура;
 • спеціальна дієта.

Залежно від стану хворого, патогенезу артриту рук, стадії та швидкості прогресування захворювання лікар може призначити пацієнтові лікарські засоби різних фармакотерапевтичних груп: антибактеріальні, протизапальні, болезаспокійливі, хондропротектори, вітамінно-мінеральні комплекси. Терапія може передбачати прийом пігулок, курс ін'єкцій. Але практично завжди як допоміжний, а на ранніх стадіях і в ролі основного лікарського засобу пацієнту радять застосовувати спеціальну мазь від артриту рук.

Мазь від артриту рук – показання до застосування.

Мазь від артриту рук – це лікарський засіб локального застосування. Медикамент наносять на шкіру у зоні хворого суглоба. Формула препарату може мати свої особливості залежно від лінійки. Але, як правило, у складі таких мазей містяться речовини, які надають комплексну сприятливу дію на запалені суглоби:

 • зменшують больові відчуття;
 • покращують кровопостачання;
 • зупиняють запальний процес;
 • активізують регенераційні процеси в хрящовій та кістковій тканинах.

Мазі з комбінованим складом можуть застосовуватись як самостійно, так і у поєднанні з іншими медикаментами, які зазвичай використовують для лікування артриту суглобів рук та ніг. Також засоби цієї групи можуть бути корисними і за деяких інших порушень опорно-рухового апарату. Скажімо, протиартритна мазь від ТМ Вішфа має досить широкий спектр застосування. Показання до використання медикаменту можуть бути:

 • артрит рук та інших суглобів;
 • радикуліт;
 • люмбаго;
 • невралгія;
 • ревматичний біль;
 • остеохондроз;
 • артралгія;
 • ішіас.

Ця мазь, що випускається компанією Вішфа, може бути корисною для догляду за травмованими суглобами – при розтягуванні, сильному ударі, закритому переломі. Компоненти засобу матимуть легкий знеболюючий ефект та прискорять відновлення пошкодженої тканини.

Для осіб з діагностованим артритом рук мазь від Вішфа може бути відмінним лікарським засобом на початковій стадії хвороби. Компоненти лікарського засобу уповільнять дегенеративні зміни, запобігають подальшому руйнуванню тканин, покращать рухливість суглобів.

Пацієнтам з прогресуючими артритними змінами препарат для зовнішнього застосування може знадобитися для комплексної підтримуючої терапії. Застосування мазі таким пацієнтам показано з метою зменшення набряку та больових відчуттів. Препарат має місцеву протизапальну дію.

Принцип дії мазі від артриту рук ТМ Вішфа

Ключова особливість фармацевтичної продукції Вішфа – безпечний натуральний склад. Цього правила ми дотримувалися при створенні мазі для лікування артриту рук. Активні компоненти препарату – це речовини природного походження, які благотворно впливають на суглоби, уражені запальним процесом.

Щоб зрозуміти принцип дії протиартритного засобу від ТМ Вішфа, слід знати, які компоненти входять до його складу та як вони впливають на опорно-руховий апарат.

Основні компоненти мазі від артриту рук:

Діюча речовина

Користь для запаленого суглоба

Живокост

Лікарська рослина із протизапальними, антисептичними властивостями. Містить флавоноїди та саліцилові ефіри, які сприяють усуненню запалення та прискорюють процеси регенерації пошкоджених тканин. Містить природні сполуки з аналгетичними властивостями. Завдяки цьому мазь із живокостом має легку знеболюючу дію

Вітамін Е

Потужний антиоксидант, що захищає клітини від вільних радикалів. Відомий протизапальними та регенеруючими властивостями. Знижує окисний стрес у суглобах, що важливо для зниження запалення та покращення загального стану суглобів. Проникаючи у хрящову тканину, уповільнює процеси дегенерації, зміцнює хрящі, активізує процеси природного відновлення. При регулярному використанні мазі з вітаміном Е покращується еластичність та рухливість суглобів.


Мазь з таким складом може бути корисною при різних патологіях опорно-рухового апарату, які супроводжуються больовим синдромом, набряком, запальним процесом, руйнуванням тканини.

Переваги використання мазі при артриті рук

Незважаючи на те, що протиартритні медикаменти існують у різних лікарських формах, засоби у вигляді мазей мають великий попит. Популярність мазей від артриту рук пояснюється специфічними перевагами лікарського засобу:

 • локальний вплив - діючу речовину наносять безпосередньо на уражений суглоб, завдяки цьому терапевтичний ефект настає досить швидко;
 • мінімум побічних ефектів – на відміну від таблеток, компоненти мазей практично не проникають у кровотік, не впливають на шлунок, печінку, нирки; також неможливо отруїтися при передозуванні препарату для зовнішнього використання;
 • зручність застосування – фабрика Вішфа випускає протиартритні мазі у міцних невеликих упаковках, які зручно носити із собою, щоб можна було нанести засіб на хворий суглоб у будь-який час;
 • мінімальний ризик небажаної взаємодії з іншими медикаментами або харчовими продуктами – у той час як при терапії таблетками часто доводиться враховувати фармацевтичну сумісність препаратів, щоб не отримати небажаних побічних ефектів, у разі використання мазі таких обмежень практично немає.

Крім того, при лікуванні артриту рук на різних стадіях мазь може використовуватися як додатковий засіб для посилення терапії із застосуванням таблеток або ін'єкцій.

Спосіб застосування мазі від артриту рук

Схема застосування мазі на лікування артриту рук, як і тривалість терапії, зазвичай підбираються лікарем індивідуально, враховуючи стан пацієнта. Але загалом тривалість лікування має перевищувати 4-6 тижнів на рік.

Медикамент наносять товстим шаром на хворе місце та легкими масажними рухами втирають у шкіру. Зазвичай процедуру повторюють 2-3 рази на день. На ніч мазь можна нанести звичайним способом, а зверху хворе місце прикрити пов'язкою, що зберігає тепло.

Можливі побічні ефекти та протипоказання

Препарати ТМ Вішфа з натуральним складом для зовнішнього застосування зазвичай добре переносяться більшістю пацієнтів. У разі гіперчутливості до компонентів лікарського засобу можливі побічні реакції у вигляді набряку, сверблячки, лихоманки. У такому разі залишки засобу слід ретельно змити зі шкіри.

Не рекомендується застосовувати протиартритну мазь жінкам у період вагітності або грудного вигодовування, а також дітям віком до 18 років.

Переваги лікарських засобів компанії Вішфа

Фармацевтична продукція української фабрики Вішфа – це ліки з підтвердженою ефективністю та безпечним натуральним складом. Компанія займається виробництвом фармацевтичної продукції вже понад 85 років. За цей час фабрика заробила хорошу репутацію на ринку, а лікарські засоби ТМ Вішфа мають попит як по-справжньому якісні. Мазі та інші препарати компанії українські лікарі радять пацієнтам для лікування та профілактики широкого спектру захворювань. У плані ефективності медикаменти Вішфа не поступаються закордонним аналогам, але коштують дешевше.

Популярні питання про мазі від артриту

Чи можна використовувати мазь від артриту рук для лікування запалень інших суглобів?

Протиартритна мазь ТМ Вішфа підійде для лікування артриту коліна, кисті, ліктьового та інших суглобів. Засіб має універсальний склад, максимально безпечний та корисний для опорно-рухового апарату.

Яка найкраща мазь від артриту?

Одними з найпопулярніших засобів для місцевого лікування артриту є мазі на основі живокосту. Вони надають комплексний вплив на хворі суглоби, полегшують больовий синдром та запалення, а також сприяють відновленню тканин.

Як швидко діє мазь на лікування артриту?

Вплив активних компонентів мазі на тканини починається практично відразу після нанесення засобу. Полегшення болю відчутне вже за кілька хвилин після втирання ліків. Але для отримання стійкого терапевтичного ефекту медикамент слід застосовувати курсом, дотримуючись інструкцій та рекомендацій лікаря.