Сучасне життя повне стресових ситуацій, нервових перевантажень, страхів і невизначеності. Все це не проходить безслідно для нашої нервової системи. Часто організм реагує головним болем, порушеннями сну, підвищенням артеріального тиску, депресією.

Всупереч розхожій думці, депресія – це серйозне нервове і психічне захворювання, яке згодом призводить до інших, фізичним хворобам, тісно пов’язане з безсонням і головними болями. І всі перераховані вище симптоми і розлади потрібно лікувати відразу, не чекаючи більш важких наслідків. Звичайні заспокійливі препарати часто надають тимчасову дію, і не застосовуються від безсоння, від стресу, від депресії. Препарати з інгібуючим ефектом застосовуються за призначенням лікаря при серйозних порушеннях ЦНС. Снодійні теж мають ряд побічних ефектів і не впливають точково.

Детальніше про препарат

Що ж робити в такому випадку? Чим лікувати безсоння, викликану стресом і заспокоїти нервову систему?

Фармакологічна фабрика «Vishpha» розробила унікальний заспокійливий препарат, який підтримає вас у важкі хвилини життя, подарує спокій і рівновагу. Белиса – це заспокійливе на рослинній основі. Застосовується при нервовому напруженні, головного болю, порушення сну, легких формах артеріальної гіпертензії. Белиса ефективно знижує тиск, нормалізує сон, покращує загальне самопочуття. У складі заспокійливого препарату – трава пасифлори, квітки липи, трава материнки, листя шавлії, трава меліси. Шавлія підсилює дію інших протизапальних та седативних компонентів. Белиса надійно захистить вас від стресу, від безсоння, від депресії Белиса – королівське спокій вам гарантовано!

Белиса – сильні нерви, спокійний сон!