fbpx

Беліса

Артеріальна гіпертензія

22.07.2021

120/80 – показання артеріального тиску здорової людини, які прийнято вважати нормою. Однак далеко не всі люди в нашій країні можуть ними похвалитися. Багато хто має артеріальну гіпертензію - захворювання, для якого характерно підвищений тиск 140/90 міліметрів ртутного стовпа і вище.

Артеріальна гіпертензія- Фото 1

Незважаючи на численні дослідження, до сих пір не вдається встановити точні причини її виникнення. Вона може розвиватися внаслідок спадкових факторів, куріння, зловживання алкогольними напоями, надлишкової маси тіла. Крім цього вона може бути вторинною ознакою інших захворювань: різноманітних хвороб нирок і нервових розладів.

Часті головні болі, шум в вухах або запаморочення – все це може свідчити про наявність цього захворювання. При відсутності своєчасного лікування воно може призводити до серйозних наслідків: виникнення інфарктів міокарда та інсультів. Рекомендації з лікування при артеріальній гіпертензії повинен робити фахівець, тому рекомендується звернутися до кардіолога, невролога та окуліста, саме вони вирішать які засоби й лікарські препарати будуть найкращим чином лікувати захворювання у вашому випадку.

Профілактика і лікування артеріальної гіпертензії у дітей, підлітків і дорослих

Перше, що необхідно зробити – організувати регулярний контроль артеріального тиску. У домашніх умовах це можна зробити за допомогою тонометра. Крім цього необхідно переглянути раціон харчування і виключити з нього продукти, що сприяють підвищенню тиску, а також знизити споживання солі, регулярні фізичні навантаження також сприяють нормалізації тиску, вид та інтенсивність навантажень краще узгодити з вашим терапевтом.

Якщо профілактичні заходи не призводять до належного результату, то рекомендується приймати медикаментозне лікування. Багато фахівців рекомендують починати з препаратів на основі лікарських рослин, які практично не мають побічних ефектів. Комбіновані засоби часто краще моно-препаратів через те, що компоненти підсилюють дії один одного.

Беліса – рослинні краплі для нормалізації тиску

Над створенням крапель працювали фахівці української фармацевтичної компанії Vishpha. Їм вдалося створити унікальний склад крапель з екстрактів п’яти лікарських рослин. Беліса не тільки ефективно нормалізує артеріальний тиск, але і допомагає при розладах нервової системи, безсонні. Беліса – дозвольте природі допомогти повернути вам здоров’я.

 

Поділитися статтею: