fbpx

Малипин

При грипі та застуді – найперший засіб «Маліпін»!

05.04.2017

Як захистити свою дитину від застуди? Як вберегти весною вразливий дитячий організм від перших проявів застуди та грипу? Ці питання хвилюють, напевно, кожну матусю, яка дбає про свого малюка.

При грипі та застуді – найперший засіб «Маліпін»!- Фото 1
При грипі та застуді – найперший засіб «Маліпін»!- Фото 2

Не секрет, що весною дитячий організм дуже вразливий до бактерій та вірусів. Перше оманливе тепло теж грає у небезпечну гру з людським організмом, послаблюючи його і, тим самим, сприяючи розвитку і розмноженню вірусних інфекцій.

Найефективніший метод запобігання захворюванню – постійна підтримка імунної системи, одяг по погоді та збалансоване харчування. Але навіть такі запобіжні заходи часом безсилі проти хворих на ГРВІ та застуду поруч людей.

Саме при перших ознаках грипу або застуди на допомогу прийде «https://malipin.com.ua/ru/">Маліпін» – сучасний натуральний засіб на основі екстракту липи. Препарат має жарознижувальну, противірусну, антибактеріальну, імуномодулюючу та муколітичну дії. «Маліпін» сміливо можна приймати як дітям від 1 року так і дорослим.

Як діє препарат? «Маліпін» знижує першу підвищену температуру та допомагає усунути біль, закладеність носа та кашель. Він позитивно діє на імунну систему, зміцнюючи та підтримуючи її.

Екстракт липи традиційно використовується як м’який потогінний засіб при підвищеній температурі та застуді. Зниження температури відбувається за рахунок подразнення центрів потових залоз, що призводить до збільшення потовиділення.

Маліпін містить збалансований вміст біологічно активних речовин серед яких біофлавоноїди, гіркі та дубильні речовини, вітамін С та ефірні олії, фітонциди та інші.

Поєднання властивостей усіх БАР зменшують запалення та зупиняють його поширення в організмі; розріджують мокротиння м’яко та ефективно виводячи його з бронхів та легень, ліквідовуючи кашель; проявляють додатковий заспокійливий ефект.

«Маліпін» можна приймати дітям від 1 року, він допоможе вам позбутися «замкненого» кола постійних хвороб та зміцнити імунітет вашого малюка. Приймайте «https://www.vishpha.ua/ru/prod/malypyn/">Маліпін» при перших симптомах застуди і ГРВІ та швидко одужуйте!

Поділитися статтею: