fbpx

Бактіаліс

Інфекційні захворювання шкіри

22.07.2021

Інфекційні захворювання шкіри являють собою окрему групу дерматологічних патологій. Причиною захворювання є потрапили в організм інфекційні агенти.

Інфекційні захворювання шкіри- Фото 1

Для розвитку захворювання недостатньо лише патогена, щоб він активно проявляв себе в організмі, розмножувався, викликав запальну реакцію, виділяв в організм токсини, порушував функціонування органів-фільтрів, необхідні також сприятливі умови для цього, наприклад, зниження імунітету. Бактеріальні інфекційні захворювання шкірних покривів диференціюють як інфекції шкіри, м’яких тканин і гострі інфекції шкірних покривів, м’яких тканин.

До інфекційних захворювань шкіри, м’яких тканин відносять такі види патологій: фолікуліт, імпетиго, фурункульоз, інфіковані екземи та ін.

Первинними інфекційними агентами при інфекціях шкіри, м’яких тканин є стрептококи і стафілококи, включаючи оксаціллінустойчівий золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus).

Зазвичай антибіотиком вибору є мупіроцин. Протибактерыальний засіб затримує зростання і розмноження бактерій в мінімальних концентраціях, в підвищених концентраціях при місцевому застосуванні має бактерицидні властивості. Мупіроцин активний відносно грампозитивних аеробних, факультативно-анаеробних бактерій, що викликають розвиток шкірних інфекцій.

Антибактеріальний препарат показаний для зовнішнього застосування при первинних, вторинних бактеріальних інфекційних захворюваннях шкіри і для їх профілактики при незначних її пошкодженнях. Застосовуючи потужний лікарський засіб для зовнішнього застосування, здійснюється профілактика бактеріальних інфекцій при пошкодженнях шкірних покривів. При всмоктуванні через пошкоджені шкірні покриви антибіотик швидко синтезується і виводиться нирками.

Бактіаліс – потужний лікарський засіб для лікування бактеріальних інфекцій шкіри

У лікуванні інфекційних захворювань шкіри, м’яких тканин найбільш часто використовуються антибактеріальні препарати для місцевого застосування на основі мупіроцину. Цей потужний лікарський засіб для зовнішнього застосування, ефективна дія якого направлена на придушення інфекційних дерматологічних захворювань. Препарат активний до більшості грампозитивних аеробних, факультативно-анаеробних бактерій, мікроорганізмів, що викликають інфекції шкірних покривів (золотистий стафілокок), має антибактеріальну активність щодо грамнегативних мікроорганізмів (кишкова, гемофільна паличка), також має потужну протизапальну властивість.

Бактіаліс може призначатися лікарем дорослому, дитині, якщо є таке інфекційне захворювання шкіри, як імпетиго, фурункульоз, фолікуліт та інші дерматологічні захворювання інфекційного генезу, неінфекційні патології; застосовується препарат зовнішньо, може використовуватися для новонароджених, починаючи з 2 місяців.

Купити недорогий антибіотик для лікування бактеріальних інфекцій шкіри в Україні

Українська фармакологічна компанія Vishpha – один з лідерів на фармацевтичному ринку України – виробляє якісні антибактеріальні препарати місцевого застосування для лікування бактеріальних інфекційних захворювань шкіри, м’яких тканин, які можуть використовуватися для профілактики шкірних патологій неінфекційного генезу. Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості, ціна – доступна.

Компанія Vishpha пропонує різноманітний асортимент високоякісних лікарських препаратів, в тому числі антибіотик Бактіаліс для лікування бактеріальних інфекцій шкіри для дорослих, дітей, який можна купити, скориставшись інтернет-сервісом, актуальна ціна вказана на сайті. Отримати замовлений товар пропонуємо в зручно розташованої для вас аптеці. Продаж медикаментів фармкомпанії здійснюється через аптеки України, багато з яких працюють в режимі 24/7 і мають зручне розташування для покупців.

Завдяки сучасному логістичному центру в фармкомпанії Vishpha здійснюється безперервний внутрішній моніторинг, вчасно відстежується інформація про медикаменти, їх терміни придатності, умови зберігання, перевезення фармпрепаратів, що виключає можливість продажу неякісної або простроченої лікарської продукції.

Поділитися статтею: