fbpx

Препарати від кашлю

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Гедерин
Гедерин

Ефективний препарат для лікування сухого та вологого кашлю у формі сиропу

Сироп,

Детальніше Де придбати
Без рецепта
Гедерин мазь
Гедерин мазь

Мазь для розтирання при лікуванні гострих респіраторних захворювань для дітей та дорослих.

Мазь,

Детальніше Де придбати

Причини проблеми

Кашель — захисна реакція організму і спроба разом з потоком повітря позбутися подразника. Проте кашльовий рефлекс у багатьох випадках може стати справжньою проблемою. Різкий звук заважає не лише самому хворому, але й оточуючим. Спазми заважають спати і повноцінно працювати вдень після безсонної ночі. Легкі напади можуть поступово посилюватися та викликати біль у легенях, гортані. На тлі роздратування, яке виникає у багатьох в час кашлю, зникає апетит, змінюється сприйняття смаку. До того ж затяжний кашель може віддавати в груди чи живіт.

Чому важливо звертатися до лікаря

Купити ліки проти продуктивного кашлю можна без рецепта лікаря. Однак слід пам’ятати, що не можна призначати сильний лікарський муколітичний засіб самостійно. Навіть дуже хороший медпрепарат для розрідження мокротиння та відкашлювання слизу може в кращому випадку не дати бажаного ефекту при сильному вологому кашлі, а в гіршому — тільки погіршити проблему. В той же час медикамент, підібраний лікарем після огляду пацієнта, здатен швидко вилікувати мокрий чи сухий кашель. Таким медпрепаратом, наприклад, є сироп Гедерин, який розріджує мокротиння та сприяє відкашлюванню. Ці ліки допомагають відкашлювати всю рідину (слиз), яка зібралася в бронхах.

Препарати, які випускає компанія Vishpha, виробляються на натуральній основі, тому вони підходять для лікування як дітей (сироп з 2 років, а мазь — з 3-х), так і дорослих. Препарати в формі капсул дозволені для застосування з 12 років.

Види та принцип дії

Для ефективного усунення проблеми спершу необхідно поставити правильний діагноз. Причинами кашлю можуть бути:

  • бактеріальні чи вірусні ураження органів дихання (ГРВІ);
  • алергічні реакції;
  • здавлювання в результаті пухлини;
  • наслідки паління або імунна відповідь на погану екологію.

За відсутності інших симптомів (підвищення температури, почервоніння слизових, набряклість, висипка) слід перевірити, чи не є кашель результатом механічного пошкодження гортані під час їжі. В складних випадках може бути призначене комплексне обстеження неврологом. На підставі отриманих результатів вибирають ліки проти сильного кашлю.

Залежно від типу та першопричини проблеми підбирається лікарських засіб. При бажанні вилікувати кашель самостійно спочатку слід визначити його тип. Кашлі поділяються на вологі (продуктивні), у яких відхаркується слиз, і сухі (непродуктивні). При вологому важливо знайти спосіб розрідження слизу, у якому розмножуються патогенні мікроорганізми, щоб він відійшов від стінок гортані, бронхів. При сухому необхідно пом’якшити тканини, щоб повітря при вдиханні не викликало подразнення та спазм.

Самостійно призначати собі лікарські засоби не можна. Втрачений момент лікування через неправильно вибраний медикамент може призвести до посилення проблеми, перехід інфекції в гостру стадію, а далі — в хронічний бронхіт чи астму.

Як вибрати

Мокрий, або продуктивний, тип кашлю лікується муколітиками, відхаркувальними засобами. Завдяки натуральному складу сироп, капсули та мазь Гедерин підходять для лікування дітей віком від 2 років та дорослих. Однак усі маніпуляції повинні відбуватися під контролем педіатра чи терапевта. За відсутності протипоказань прийом поєднують з антимікробними, противірусними, жарознижувальними препаратами.

Сухий, або непродуктивний, вид кашлю (при якому нічого не відривається, а спазм є лише реакцією на подразнення) потребує специфічного лікування. В препараті, крім основних активних компонентів, може бути легкий седативний, який допоможе висипатися вночі. Адже при сухому кашлі сам спокій уже є ліками.

Вибираючи препарат, також слід звертати увагу на форму медикаменту, діючу речовину в його складі. Льодяники і суспензії в разових саше зручно приймати в дорозі чи на роботі, де немає можливості полоскати горло або запивати пігулки. Льодяники мають приємний смак, а тому чудово годяться для лікування дітей, які можуть відмовлятися від гірких настойок. Перевага сиропу, як і спрею — практично миттєва дія. Для більш ґрунтовного лікування можуть застосовуватися капсули Гедерин чи таблетки. Гедерин у формі капсул приймають 2-3 рази на день, що дуже зручно. Форми, які не мають протипоказань і якими практично неможливо отримати передозування — концентрати для полоскання та мазі для розтирання. Розтирати дитину маззю Гедерин можна з 3 років.

Вартість не є показником якості. Фармацевтична компанія Vishpha за рахунок великих оборотів випуску може запропонувати хороший недорогий засіб. При цьому навіть дешевий препарат компанії — діючий і не дає побічних ефектів при лікуванні, добре переноситься. А за ефективністю та швидкістю усунення симптомів не поступається аналогам, дорожчим у 2-3 рази. Ціни на недорогі відхаркувальні, розріджуючі, відкашлювальні препарати бренду залежать тільки від реальних витрат (краща ціна сировини, дешеве виготовлення тари, мінімальні вкладення у виробництво). Це забезпечує покупцям хороший вибір із мінімумом затрат.

Детальніше