Правова угода про отримання інформації

 

Цей розділ сайту  містить професійну спеціалізовану інформацію про лікарські засоби, їх властивості, способи застосування та можливі протипоказання та іншу професійну спеціалізовану інформацію.

Інформація про лікарські засоби , в тому числі і про рецептурні препарати, призначена виключно для ознайомлення із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

Інформація про рецептурні препарати  призначена виключно для ознайомлення лікарів із вищепереліченими характеристиками лікарських препаратів, і не є керівництвом для самостійної діагностики чи лікування.

У разі, якщо Ви не є лікарем, але в порушення цих умов підписуєте дану угоду,  не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли в результаті самостійного використання інформації з сайту. Ви робите це самостійно і усвідомлено, розуміючи, що застосування лікарських препаратів можливе тільки за призначенням лікаря після попередньої консультації з ним, а самолікування може завдати шкоди Вашому здоров’ю.

Я підтверджую, що є лікарем, ознайомився з текстом даної Правової угоди і підтверджую свою згоду з нею.

Головна

Житомирська фармацевтична фабрика® – вітчизняний виробник лікарських препаратів.

На сьогоднішній день, фабрика входить в десятку лідерів серед українських виробників.

У продуктовий портфель компанії входить 2 торгових марки:

ТМ Vishpha®

ТМ ЖФФ (Житомирська фармацевтична фабрика)

Найбільший обсяг в номенклатурі займають ліки, основою яких є сировина рослинного і тваринного походження.

При формуванні продуктового портфеля підприємство приділяє пріоритетну увагу виробництву і розробці препаратів, які використовуються в урології, гінекології, ревматології та педіатрії.

Науковий потенціал фармацевтичної фабрики реалізується в центрі наукових досліджень підприємства, де активно ведеться пошук і розробка нових сучасних препаратів, за потребою ринку.