fbpx

Беліса

Що таке мозкова неврастенія, яке її лікування?

22.07.2021

Ритм життя сучасного суспільства в розвинених країнах знаходиться на межі фізичних можливостей людського організму. Сучасні технології назавжди змінили світ, зробивши передачу інформації моментальною.

Що таке мозкова неврастенія, яке її лікування?- Фото 1

Величезна кількість щодня одержуваних дзвінків по роботі, повідомлень в месенджерах, листів на електронну пошту може вивести будь-яку людину з рівноваги, занурити в стан стресу.

При хронічній втомі відбувається поступове виснаження нервової системи організму людини, яке може приводити до неврастенії (різновиди неврозу) і виникає потреба в її лікуванні з використанням ліків. Лікувати неврастенію можна самостійно в домашніх умовах, головне знати чим. Ефективно боротися з неврастенію можна за допомогою препаратів на основі лікарських трав.

Фітотерапія – актуальний тренд сучасної медицини

Для останніх десятиліть характерне стрімке збільшення числа фармакологічних препаратів, а разом з цим відзначається зростання числа алергічних реакцій та інших побічних явищ, особливо серед дітей та людей похилого віку. Такий стан речей сприяє тому, що все більше лікарів по всьому світу починати віддавати перевагу фітотерапії, яка довела свою ефективність при лікуванні:

хронічних захворювань, в тому числі у дітей і осіб похилого віку;

патологічних станів, коли фармацевтичних препаратів для їх лікування не існує.

Фітотерапевтичні засоби часто використовуються в якості додаткової терапії.

Невроз або неврастенія саме такі захворювання, які можна ефективно лікувати за допомогою фітотерапії, тим більше що вона більш фізіологічна за своїм механізмом дії на організм людини.

Детальніше про препарат

Самостійне лікування неврастенії за допомогою фітотерапії

Для лікування цього захворювання фітотерапія може бути основним методом його лікування. Для цього необхідно правильно підібрати препарат, який би надавав седативну, імунокорегуючої та адаптогенну дію на організм людини. Цим вимогам повністю відповідає лікарський препарат Беліса від фармацевтичної компанії Vishpha, їм можна самостійно проводити лікування неврастенії. Цей лікарський препарат є комбінованим засобом, до складу якого входять:

• квіти липи;

• пасифлора;

• листя шавлії;

• меліса;

• материнка.

Саме таке унікальне поєднання компонентів забезпечує швидкий і стійкий терапевтичний ефект.

Поділитися статтею: