fbpx

Беліса

Головні болі у жінок

22.07.2021

Головні болі відносяться до неврологічних захворювань, можуть мати локалізацію в будь-якій зоні, включаючи волосяну частину, область шийних хребців, особи, внутрішньої частини голови.

Головні болі у жінок- Фото 1

Найбільш часто нездужання визначається  болем, спазмом судин, може супроводжуватися іншими симптомами, ставати причиною непрацездатності під час больового синдрому. В основі механізму цефалгії лежить надзбудливість нейронів мозку.

На підвищену збудливість нейронів мозку можуть впливати різні провокуючі фактори: разові стресові ситуації, хронічні стреси, психо-емоційне перенапруження, тривожні стани, інсомнія, зміна гормонального фону і т.д.

Етіологія больових відчуттів в голові

Більшість жінок після 30-40 років страждає від неприємних відчуттів в голові, головних болів напруги, дискомфорту при різкій, періодично виникає зміні гормонального фону. Цей стан носить назву менструальна цефалгія. У такий період багато хто відчуває дискомфортні відчуття різної інтенсивності, які характеризуються давлючими терпимими дискомфортними відчуттями всередині голови, аж до характерних болів, які тимчасово позбавляють працездатності. Неприємні, хворобливі відчуття в голові може супроводжувати нудота, зміна чутливості, звуко-, смако-, світосприйняття та ін.

Часті причини больових відчуттів у жінок дітородного віку пов’язують з регулярним прийомом оральних контрацептивів. Гормональні болі в області голови можуть турбувати жінок під час звикання організму до контрацептивів.

У літніх жінок постійний головний біль може бути пов’язана зі зміною погоди, з загостренням остеохондрозу шийного відділу хребетного стовпа.

Щоб впоратися з напругою, втомою, нервозністю, інсомнією, зниженням працездатності, неприємними відчуттями, заспокоїти, знизити клінічні симптоми головного болю, необхідно усунути вплив тригерів, чинників, що провокують запуск больового синдрому. Найпоширенішим провокуючим чинником, що викликає неприємні відчуття в голові (напруга, двосторонні больові відчуття, зазвичай не сильні, що тиснуть, пульсуючі, що стискають, монотонні), є стрес, тривожні, депресивні стани, нервові потрясіння. Основна мета фітотерапії неприємних відчуттів в голові, пов’язаних з високою активністю больових рецепторів, збудливістю нейронів, полягає в усуненні специфічного дискомфортного почуття, зняття нервового, психо-емоційної напруги, попутних симптомів, в швидкому відновленні працездатності, підвищенні якості життя жінки.

Беліса – комбінований рослинний препарат, розроблений спеціально для жінок

Краплі Беліса на рослинній основі розроблені спеціально для жінок. Комбінований фітопрепарат використовується для усунення спазмічних станів в голові у жінок, може значно знизити больовий синдром менструальної цефалгії, зменшити активність больових рецепторів, збудливість нервових клітин головного мозку.

Беліса забезпечує потужний седативний, антигіпертензивний ефект, має спазмолітичну, протизапальну дію. Препарат є ефективним діуретиком, має жовчогінну дію, нормалізує жировий обмін, регулює метаболізм вуглеводів, покращує загальний стан організму.

 

Беліса  має рівномірний вплив на психічні, соматичні симптоми підвищеної тривожності, стресу, знімає психічне, емоційне напруження, заспокоює нервову систему. Рослинний препарат відмінно зарекомендував себе в комплексній терапії больових відчуттів в голові у жінок, безсонні, неврастенії, підвищеної тривожності і швидко завоював популярність серед покупців.

Краплі Беліса можуть застосовуватися всередину для зняття нервової напруги, використовуються в комплексній терапії больових відчуттів в голові, інших захворювань нервової системи, а також гіпертонії. Курс фітотерапії препаратом залежить від інтенсивності прояву патологічного стану, індивідуальних особливостей жінки. Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією до препарату. Є протипоказання.

Купити за доступною ціною комбінований фітопрепарат Беліса для зняття психічного та емоційного напруження у жінок

Українська фармацевтична компанія Vishpha є виробником ефективних лікарських препаратів на основі натуральних рослинних, тваринних компонентів, а також з використанням синтетичних формул, які засновані на масштабних наукових розробках, експериментальних дослідженнях, спрямованих на створення високоефективних фармакологічних з’єднань.

Фармацевтична компанія Vishpha пропонує великий асортимент якісних фармакологічних препаратів для зняття психічного та емоційного напруження, заспокоєння нервової системи, поліпшення загального стану організму дорослих і дітей, які можна купити вже зараз онлайн, скориставшись інтернет-сервісом, актуальна на момент оформлення замовлення ціна вказується на сайті. Забрати замовлений препарат можна в будь-якій аптеці, розташованій зручно для покупця.

Поділитися статтею: