fbpx

Препарати для зміцнення кісток та суглобів

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Меновазан
Меновазан

При побутових травмах, забиттях, що супроводжуються болем. Допомагає швидко позбутися болю.

Мазь,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Живокост Артолія
Живокост Артолія

Живокост Артолія з оливковою олією тамує біль для впевненого руху

Мазь,

Детальніше Де купити

Препарати для зміцнення кісток та суглобів

Кістки та суглоби є основою опорно-рухового апарату людини. Від їхнього стану залежать наше самопочуття та продуктивність. Проблеми з ОРА можуть виникнути в будь-якому віці, у представників різних професій. Для кісток і суглобів травматичними можуть бути як інтенсивні навантаження (приміром, у спортсменів чи танцюристів), так і малорухливий спосіб життя. Поряд із різними захворюваннями, проблеми з опорно-руховим апаратом можуть виникати внаслідок фізичних травм — переломів, розтягувань, забоїв. Сучасна фармацевтика пропонує великий перелік ліків, препаратів для зміцнення кісток та суглобів, які можна приймати для профілактики, а також — щоб швидко відновитися після травми чи хвороби.

Найпоширеніші захворювання

Найчастіше лікарі діагностують такі хвороби ОРА:

  • сколіози та кіфози — викривлення хребта;
  • артрити — запальні процеси у суглобах;
  • артрози — запалення сумки суглоба з подальшими деформаціями, деструкцією хрящів;
  • остеопорози — захворювання, при яких руйнуються тканини кісток;
  • ревматизми — запалення суглобів, що супроводжуються їх набряком, збільшенням у розмірах;
  • міозити — запалення м’язів ОРА, які супроводжуються сильними болями, втратою рухливості;
  • бурсити — запалення, спричинені фізичними травмами чи інфекціями.

Діагностувати захворювання опорно-рухового апарату повинен фахівець, який зможе призначити правильне лікування для тієї чи іншої патології. Самостійно підбирати лікарські засоби не рекомендується.

Лікування захворювань кісток та суглобів

Захворювання опорно-рухового апарату — це серйозні патології, які вимагають грамотного, тривалого лікування. Такі захворювання часто супроводжуються больовими симптомами, що змушує нездужуючого звернутися за професійною допомогою. Якщо швидко зняти біль можна анальгетиками або іншими знеболюючими препаратами, то повністю вилікувати захворювання кісток чи суглобів за короткий час не вдасться.

Найчастіше із проблемами ОРА стикаються люди у віці після 35 років. Це пояснюється безліччю причин — від неправильного харчування, особливостей способу життя до частих травм і захворювань, які спровокували дисбаланс мінералів, необхідних для здоров’я кісток. Найкраще не допускати розвитку захворювання, стежити за станом кісток, проводити заходи, спрямовані на зміцнення суглобів та кісткових тканин, перш ніж з’являться тривожні симптоми.

Профілактикою захворювань опорно-рухового апарату можна займатися з раннього віку. Найкраще цьому сприяють помірні фізичні навантаження, правильне збалансоване харчування, підтримка балансу вітамінів та мінералів в організмі. Додатковий прийом засобів для зміцнення кісток та суглобів також є хорошим способом для запобігання недуг ОРА.

Вкрай важливо стежити за станом опорно-рухового апарату тим, хто отримав переломи чи інші серйозні травми. Ліки для зрощення кісток містять великі дози кальцію, який краще засвоюється з вітаміном D. В людському організмі цей вітамін синтезується під дією сонячних променів, тому прогулянки на свіжому повітрі не менш важливі, ніж заняття спортом та прийом лікарських засобів з високим вмістом кальцію.

При розтяганнях чи забоях слід зменшити навантаження та звернутися за консультацією до травматолога, який призначить засоби для лікування, порадить спеціальні вправи.

Препарати від Vishpha

Фірма Вішфа почала випускати лікарські препарати у 1938 році і в наш час є одним із провідних українських виробників медикаментів. В асортименті Vishpha є засоби для шкіри, опорно-рухового апарату, дихальної, видільної, нервової, інших систем людського організму. Власні розробки, використання високоякісної сировини тваринного та рослинного походження у поєднанні з синтетичними формулами дозволяють виробляти лікарські засоби, які мають великий попит на вітчизняному та зарубіжних ринках.

Нові розробки компанії продемонстрували високу ефективність й отримали популярність у покупців. Для прикладу, мазь Живокіст Артолія отримала позитивні відгуки від споживачів як найкращий засіб від болю. Фахівці Вішфа покращили класичну формулу мазі, завдяки чому ліки стали більш ефективними та дієвими. Живокіст Артолія застосовується при болях у суглобах та м’язах, при хронічних захворюваннях суглобів, забоях, розтягуваннях та переломах кісток, остеохондрозах, артритах. У складі препарату є натуральні масла і вітамін Е, які посилюють лікувальний ефект. Купити препарат Живокіст Артолія від Вішфа можна у всіх аптеках України.