fbpx

Мазь від свербіння шкіри

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Меновазан
Меновазан

При побутових травмах, забиттях, що супроводжуються болем. Допомагає швидко позбутися болю.

Мазь,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Живокост Артолія
Живокост Артолія

Живокост Артолія з оливковою олією тамує біль для впевненого руху

Мазь,

Детальніше Де купити

Мазі проти свербіння шкіри – це група лікарських засобів для зовнішнього застосування. Наносяться безпосередньо на пошкоджену ділянку. Принцип дії препарату залежить від його складу. Фармацевтична фабрика Вішфа випускає ефективні засоби з безпечним складом, які допомагають швидко впоратися з неприємним симптомом.


Зміст:

 1. Свербіж шкіри – можливі причини
 2. Як лікують свербіння шкіри?
 3. Мазь від свербіння шкіри – показання до застосування
 4. Принцип дії мазі від свербіння шкіри ТМ Вішфа
 5. Переваги мазі від свербіння ТМ Вішфа
 6. Як правильно застосовувати мазь від свербіння шкіри?
 7. Можлива побічна дія та протипоказання
 8. Чому варто вибрати протисвербіжні ліки ТМ Вішфа?
 9. Популярні питання про мазі від свербіння шкіри
 10. Свербіння шкіри – можливі причини

Свербіння шкіри - можливі причиниСвербіння шкіри – одна з найбільш поширених причин звернення до дерматолога. Але перш ніж вибрати ефективний засіб від свербіння шкіри, важливо зрозуміти природу симптому.

Відчуття свербіння шкіри – це своєрідна реакція рецепторів епітелію і нервових закінчень на певні внутрішні або зовнішні подразники. У виникненні цього відчуття можуть брати участь судинні, нервові, гуморальні та інших механізми. У числі первинних медіаторів свербіння зазвичай називають серотонін, гістамін, цитокіни, гістидин, жовчні кислоти, гормони щитовидної залози, ферменти підшлункової залози.

Свербіння шкіри істотно погіршує якість життя, так як формує у людини потребу у відповіді на механічні дії на шкіру – чухати, тиснути. Це може призводити до пошкодження епітелію, виникнення ран, шрамів, сприяє проникненню інфекції. Свербіння впливає на шкірний покрив та впливає на психіку людини. Робить людину роздратованою, погіршує якість сну. А якщо симптом повторюється постійно протягом тривалого часу, то можливий розвиток тривожності та депресії.

Вибираючи ліки при свербінні шкіри, важливо враховувати тип цього симптому. А він може бути:

 • власне дерматологічний – симптом, що супроводжує деякі шкірні захворювання або патологічні стани епітелію: чухання, кропивниця, укуси комах
 • нейропатичний – супроводжує захворювання периферійної або центральної нервової системи;
 • системний – проявляється на фоні захворювань ШКТ, печінки, щитовидної залози, при яких у крові циркулюють невиведені метаболіти;
 • психогенний – виникає на фоні стресу та інших нервових розладів.

Свербіння шкіри може мати і специфічні причини. У деяких симптом виникає після контакту з водою або на фоні висотної (гірської) хвороби. Також свербіння шкіри – досить поширена скарга людей похилого віку; тих, хто страждає на атеросклероз, гіпертрофію передміхурової залози.

Як лікують свербіння шкіри?

Який препарат від свербіння шкіри вибрати? Це питання кожного, хто стикається з такою проблемою. Лікування шкірного покрову може змінюватися залежно від причини, що викликала симптом.

У більшості випадків застосовується комплексна терапія, яка передбачає усунення не тільки неприємного симптому, але і його першопричини. У рамках комбінованої терапії, в залежності від стану пацієнта, можуть застосовуватися антигістамінні засоби, кортикостероїди, анестетики, інгібітори кальциневрину. Але також практично у всіх випадках пацієнту призначають і засоби для зовнішнього використання – спеціальні мазі та креми від свербіння шкіри. Наприклад, наша фармацевтична компанія Вішфа випускає багатокомпонентні протисвербіжні засоби, які надають заспокійливу та зволожуючу дію, а також слугують місцевим анестетиком, зменшуючи шкірне подразнення.

Мазь від свербіння шкіри – показання до застосування

Препарати від свербіння шкіри можуть використовуватися в різних ситуаціях. Основні показання до використання протисвербіжного засобу

 • дерматит, екзема, псоріаз та інші кожні патології;
 • алергія, що супроводжується свербінням;
 • грибкові та деякі інфекційні захворювання, як, наприклад, лишай, вітряна віспа;
 • деякі хронічні хвороби: варикозне розширення вен, цукровий діабет, хвороби печінки;
 • тривожність, депресія та деякі інші психоемоційні розлади;
 • укуси комахи;
 • хвороба, викликана контактом з паразитами (педикульоз, чесотка);
 • сухість шкіри, викликана різними факторами.

Протисвербіжні мазі ТМ Вішфа можуть застосовуватися самостійно для полегшення неприємних симптомів, а також як частина комбінованої терапії.

Принцип дії мазі від свербіння шкіри ТМ Вішфа

Принцип дії протисвербіжних мазей полягає в тому, щоб впливати на шкіряний покрив і чутливі рецептори таким чином, щоб полегшити і усунути неприємну симптоматику. Яким чином буде відбуватися цей процес, повністю залежить від складу лікарського препарату. Існують гормональні препарати, які пригнічують імунну відповідь. Зазвичай, вони використовуються у терапії псоріазу та екземи. Засоби із антигістамінними речовинами блокують активність гістаміну – речовини, яка є головною причиною алергічних реакцій.

Мазь від свербіння шкіри, яку випускає фармацевтична фабрика Вішфа, – це максимально універсальний та безпечний препарат. Він може застосовуватися при різних видах хвороб і патологічних станів, які супроводжуються свербінням шкірного покриву. Також цю мазь можна безпечно використовувати для боротьби з неприємним симптомом, викликаними надмірною сухістю шкіри.

Склад протисвербіжної мазі ТМ Вішфа

Компонент

Вплив на шкіряні покриви

Ментол

Це речовина, отримана з ефірного масла м'яти. Потрапляючи на шкіру, створює охолоджуючий ефект, який допомагає зняти свербіння. Має легкий анестезуючий ефект, який допомагає тимчасово полегшити дискомфорт на ураженій ділянці.

Новокаїн

Місцевий анестетик, який блокує передачу нервових імпульсів, за рахунок цього знижується чутливість шкіри, зокрема - до свербіння

Анестезин

Речовина з анестетичними властивостями, що посилює дію новокаїну.

Парафін

Натуральний компонент, який м'яко зволожує шкіру. Створює на поверхні шкірного покриву захисний бар'єр, що запобігає втраті вологи, і тим самим допомагає боротися зі свербінням, спричиненим надмірною сухістю епідермісу.

Мінеральне масло

Надає мазі комфортну для нанесення текстуру, але водночас сприяє утримуванню вологи у клітинах епідермісу.


Такая формула препарату була обрана для того, щоб комбінація інгредієнтів забезпечувала комплексний ефект: зменшувати свербіння, зменшувати біль та зволожувати шкіру.

Переваги мазі від свербіння ТМ Вішфа

Якщо крем від сверблячки і лущення шкіри рук, ніг і тіла зазвичай має легшу текстуру, що нагадує емульсію, то мазі завжди щільніші. Таку консистенцію вони отримують завдяки специфічному складу. У мазях використовуються вуглеводневі або ліпофільні основи, які можуть включати ланолін, вазелін, олії та інші жири, віск, парафін. Жирна щільна текстура визначає головні переваги засобів у цій фармацевтичній формі:

 • економно витрачаються;
 • проникають глибоко у тканини;
 • дія засобу триває довше;
 • утворюють на шкіряному покриві тонку захисну плівку;
 • добре зволожують.

Якщо говорити про мазь від свербіння та лущення шкіри від ТМ Вішфа, то завдяки продуманому складу засіб має приємну консистенцію. Його легко розподіляти по шкірі, не викликаючи додаткове роздратування. За рахунок ментолу ліки мають приємний м'ятний аромат.

Мазь випускається у щільних тубах по 40 г. Надійна упаковка та густа консистенція виключають ризик випадкового проливання засобу. Невелику за розміром тубу зручно брати із собою у дорогу, носити у маленькій сумочці.

Застосовувати протисвербіжні мазі та креми набагато безпечніше, ніж ліки для перорального вживання. При зовнішньому застосуванні ризик передозування препарату мінімальний. Медикамент діє безпосередньо на уражену ділянку, не впливаючи на шлунок, печінку та нирки, як при вживанні таблеток.

Як правильно застосовувати мазь від свербіння шкіри?

Незважаючи на безпечний склад, протисвербіжні засоби слід приймати після консультації лікаря. Він підбере оптимальне дозування та схему терапії, враховуючи індивідуальний стан пацієнта.

Класична схема застосування мазі від ТМ Вішфа передбачає нанесення на сверблячі ділянки невеликої кількості засобу. Препарат втирають у шкірний покрив легкими рухами. Максимально допустима добова доза засобу - 9 г на добу. Її можна розподілити на 2-3 прийоми протягом дня.

При використанні протисвербіжного засобу місцевої дії слід дотримуватись класичних правил:

 • Не перевищувати рекомендоване дозування.
 • Наносити на чисту суху шкіру.
 • Не наносити на ділянки з виразками чи ранами.
 • Чи не наносити товстим шаром.

Можливі побічні ефекти та протипоказання

Склад та формула протисвербіжної мазі від ТМ Вішфа максимально безпечні, перевірені часом та схвалена дерматологами, проте деяким пацієнтам цей засіб може не підійти. Головне протипоказання до застосування – алергія чи підвищена чутливість до будь-якого компонента ліків. Також мазь не варто наносити на покриви шкіри з вираженими ознаками алергічної реакції. Не використовують медикамент для усунення сверблячки на обличчі.

Побічні реакції на препарат зазвичай виникають у осіб із непереносимістю його компонентів. Побічні ефекти можуть виявлятися у вигляді контактного дерматиту, кропив'янки, гіперемії та інших симптомів, типових для алергії.

Чому варто обирати протисвербіжні препарати ТМ Вішфа?


Фармацевтична фабрика Вішфа на вітчизняному ринку представлена з 1938 року. За багаторічну історію компанія набула гарної репутації та багаторазово підтвердила, що ліки ТМ Вішфа ефективні та безпечні.

Наша фармацевтична продукція пройшла всі необхідні перевірки та сертифікації, що свідчить про її відповідність найвищим вимогам до якості. Мазі від сверблячки шкіри, як і інші медикаменти фабрики Вішфа, рекомендують своїм пацієнтам сімейні лікарі, терапевти, дерматологи.

Медикаменти нашої компанії – це формули, перевірені роками, виготовлені із високоякісної сировини із застосуванням новітніх технологій виробництва. Ще одна перевага медикаментів Вішфа – доступність для широкого кола споживачів. Препарати представлені в багатьох аптеках України, а їхня вартість відчутно нижча, ніж ціни на імпортні аналоги.

Часті питання про мазі від сверблячки шкіри

Яка мазь добре знімає свербіння шкіри?

Якщо необхідно безпечний негормональний засіб, який допоможе усунути свербіння шкіри різної етіології, варто обирати медикаменти, в яких містяться речовини, що знижують чутливість шкіри і блокують нервові імпульси. Хорошим вибором може бути мазь Меновазан від Вішфа.

Що робити, якщо сильно сверблять ноги?

У сверблячки ніг можуть бути різні причини – від неправильної гігієни та занадто сухого епідермісу до грибкової інфекції. Щоб назавжди позбутися неприємного симптому, необхідно встановити точний діагноз та пройти відповідну терапію. Паралельно можна вдатися до симптоматичного лікування із застосуванням протисвербіжної мазі. Для лікування грибкової інфекції на ногах компанія Вішфа має лінійку препаратів Екзік.

Чи можна лікувати свербіж шкіри у дітей за допомогою мазі ТМ Вішфа?

Мазь містить максимально безпечні компоненти, що робить безпечною для широкого кола осіб. Однак, як і більшість інших медикаментів, застосування цього засобу є небажаним для дітей віком до 12 років.