fbpx

Організували онлайн-екскурсію на виробництво зі студентами Житомирського базового фармацевтичного коледжу

26.06.2021

Компанія Вішфа уже протягом кількох років організовує зустрічі зі студентами Житомирського базового фармацевтичного коледжу, яких об`єднує орієнтованість на якісне навчання сьогодні, щоб стати високоосвіченими професіоналами завтра.

І цей рік, навіть на фоні пандемії, яка внесла свої корективи в роботу та позначилася на можливості проводити зустрічі, не став винятком для Вішфи – було вирішено не порушувати традиції. В березні 2021 року студенти коледжу мали нагоду під час проходження технологічної практики у дистанційному режимі провести онлайн-відвідування сучасного підприємства з виробництва лікарських засобів – ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика» (ТМ Vishpha®).

Онлайн-формат дозволив долучитися до участі ще більшому колу студентів та викладачів.

Зустріч було присвячено ознайомленню з виробничими потужностями підприємства, які функціонують з дотриманням вимог Належної виробничої практики (GMP). Студенти змогли спостерігати за виробництвом ліків, фасуванням продукції та подальшим транспортуванням.

Головним модератором заходу виступив начальник Департаменту з виробництва Гагнідзе Роланд Багратович, якого студенти буквально «засипали» питаннями.

Таким чином, онлайн-зустріч була доволі насиченою у контексті активності учасників, які ставили багато питань щодо продуктів та технологічних особливостей їх виробництва.

Для більшості студентів ця зустріч запам’ятається багатьма корисними порадами.

Так, компанія Вішфа, враховуючи свій величезний досвід, сприяє ознайомленню з основами фармацевтичного виробництва та формуванню цілей набуття компетенцій у майбутніх спеціалістів.

Поділитися статтею: