fbpx

Бактіаліс

Фолікуліти

22.07.2021

Бактеріальні інфекційні захворювання шкіри являють собою окрему групу шкірних патологій, причинами яких є прониклі в організм патогени.

Фолікуліти- Фото 1

Для розвитку хвороби недостатньо лише патогенного агента. Щоб інфекція активно проявляла себе в організмі, щоб виникла запальна реакція, пустули, заповнені гноєм, необхідні сприятливі цьому умови, наприклад, слабкий імунітет, недостатній догляд за шкірою, мікротравми і ін.

Бактеріальні інфекційні захворювання шкірних покривів класифікують як інфекції шкіри, м’яких тканин і гострі інфекції шкірних покривів, структур. Первинними патогенами при інфекціях шкірних покривів, м’яких тканин є аспорогенні грампозитивні хемоорганотрофние факультативно-анаеробні бактерії і аеробні мікроорганізми, включаючи метіціллінрезістентий золотистий стафілокок (Staphylococcus aureus).

Особливості, причини фолікуліту

До інфекційних хвороб шкіри, м’яких тканин відносять таке захворювання, як фолікуліт – бактеріальну шкірну інфекцію верхніх шарів епідермісу, при якій відбувається нагноєння фолікулів волосся. Хворобу викликають грампозитивні анаеробні бактерії, аеробні мікроорганізми. Інфекція здатна вражати будь-які ділянки шкіри, де є волосяні цибулини.

Інфекція може проникати в шкіру при порушенні цілісності шкірного покриву через порізи, подряпини, розчісування після укусу комах, при голінні, підвищеному потовиділенні, закупорці шкіри і т.д. Захворювання проявляється еритемою, пустулами, поверхневими прищиками на шкірі.

Патогени (бактерії, мікроорганізми і ін.) Можуть постійно перебувати в організмі, на шкірі, на слизових оболонках, при високому імунітеті ці інфекційні агенти не викликають дерматологічних хвороб. Якщо імунітет знижений, патогени після впровадження починають стрімко розмножуватися, використовуючи живильне середовище епідермісу, викликаючи різні шкірні захворювання, в т.ч.бактеріальний фолікуліт.

Лікування бактеріального фолікуліту

Класифікують кілька видів патології, кожен з яких має свої особливості перебігу, відрізняється симптоматикою. Зазвичай антибіотиком вибору при лікуванні фолікуліту є мупіроцин, на основі якого компанією Vishpha створений ефективний препарат Бактіаліс для лікування бактеріальних інфекцій шкіри. Антибіотик затримує зростання і розмноження бактерій в мінімальних концентраціях, в підвищених концентраціях при місцевому застосуванні має бактерицидні властивості. Мупіроцин активний відносно грампозитивних аеробних, факультативно-анаеробних бактерій, що викликають розвиток шкірних інфекцій, в тому числі фолікуліту.

Бактіаліс показаний для зовнішнього застосування при первинних, вторинних бактеріальних інфекційних захворюваннях шкіри, незначних її пошкодженнях. При проникненні через пошкоджені шкірні покриви антибіотик швидко метаболізується і виводиться нирками.

Своєчасна, коректно призначена терапія, дотримання рекомендацій лікаря дозволяють досить швидко вилікувати бактеріальний фолікуліт за допомогою препарату Бактіаліс.

Бактіаліс – антибіотик для лікування бактеріальних інфекцій шкіри

В терапії інфекційних хвороб шкіри, м’яких тканин часто призначають антибіотик для місцевого застосування на основі мупіроцину. Це потужний антибактеріальний засіб для зовнішнього застосування, активна дія якого націлена на придушення інфекційних агентів, що викликають дерматологічні захворювання. Препарат активний до більшості грампозитивних аеробних, факультативно-анаеробних бактерій, мікроорганізмів, що викликають інфекції шкірних покривів (золотистий стафілокок), має антибактеріальну активність щодо грамнегативних мікроорганізмів (кишкова, гемофільна паличка), має бактерицидну і бактеріостатичну дію.

Бактіаліс може застосовуватися зовнішньо дорослими, дітьми з 2 місяців для лікування фолікуліту, фурункульозу, імпетиго і інших дерматологічних захворювань інфекційного, неінфекційного генезу.

Купити антибактеріальний засіб для зовнішнього застосування

Фармацевтична компанія Vishpha пропонує різноманітний асортимент високоякісних лікарських препаратів, в тому числі антибіотик Бактіаліс для лікування бактеріальних інфекцій шкіри для дорослих і дітей з 2 місяців, який можна купити, скориставшись інтернет-сервісом, актуальна ціна вказана на сайті. Реалізація медикаментів фармкомпанії здійснюється через аптеки України, багато з яких працюють цілодобово (24/7) і мають зручне місце розташування для покупців.

Фармакологічна компанія Vishpha виробляє якісні лікарські засоби, антибактеріальні препарати місцевого застосування для лікування бактеріальних інфекційних захворювань шкіри, м’яких тканин, які надають бактерицидну і бактеріостатичну дію. Вся продукція сертифікована і відповідає стандартам якості, ціна – доступна.

У компанії Vishpha (Вішфа) здійснюється постійний внутрішній контроль, вчасно відстежується інформація про медикаменти, їх терміни придатності, умови зберігання, перевезення фармпрепаратів, що виключає можливість реалізації неякісної або простроченої лікарської продукції

Поділитися статтею: