fbpx

Гедерин

Ні сухий, ні вологий кашель з Гедерин плющ – зовсім не страшно!

01.10.2018

Гедерин плющ - єдине рішення при сухому та вологому кашлі!

Ні сухий, ні вологий кашель з Гедерин плющ – зовсім не страшно!- Фото 1

Осінь – пора романтична і натхненна, за умови, що ви володієте міцним здоров’ям і гарною уявою. Якщо ж ви і ваша родина не належите до щасливих обранців, які проводять осінні канікули десь на півдні, то до ваших “послуг” всілякі віруси та інші застудні захворювання. Тому що наша осінь – дама підступна і непередбачувана. Яскравий сонячний вид з вікна на вулиці може зустріти поривами крижаного вітру, а про дощ і температурні перепади протягом дня і говорити нема чого. І так, звичайно, правильний одяг врятує і збереже за умови, що вам пощастить дізнатися точний прогноз. Навряд чи серед ваших знайомих, друзів і близьких знайдеться хоч один здоровань, здатний ні разу не захворіти за весь осінній сезон. Так що, дістаючи з далеких полиць светри, чоботи, парасолі та інше, варто перевірити і комплектацію домашньої аптечки.

Не секрет, що в сім’ях, де живе разом кілька поколінь, застудні захворювання не рідкість, і до медичних препаратів ставляться з великою увагою. Адже здоров’я малюків і літніх людей – предмет особливої турботи. Тому, лікарським засобам, приготованим з рослинної сировини, віддаєьться більша перевага, ніж їх синтетичним аналогам. Сироп від кашлю Гедерин плющ – один з таких препаратів, який з успіхом справляється з будь-яким – сухим і вологим кашлем, і при цьому підходить для лікування як дорослих, так і дітей, починаючи з 2-х років. Кашель – один із симптомів застудних захворювань, як правило, на початку сухий, переходить у вологий, а значить, більш продуктивний, тільки через якийсь час. Але якщо застуда в будинку “пішла по ланцюжку” від одного члена сім’ї до іншого, визначити, який у кого кашель, в стані тільки фахівець.

Якщо ж ви використовуєте Гедерин плющ – не важливо, при сухому кашлі або вологому, сироп прекрасно впорається з будь-яким! Гедерин плющ володіє дуже м’яким терапевтичним впливом, комплексно впливає на симптоми захворювання, добре переноситься представниками різних вікових груп. Крім того, Гедерин плющ володіє не тільки відхаркувальною, а й протизапальною і бронхолітичною властивостями. Як вже було сказано вище, Гедерин плющ – лікарський засіб, створений на рослинній основі, до його складу входить сухий екстракт листя плюща. З давніх часів як східна, так і західна медицина активно використовували листя плюща для лікування всіляких захворювань. Особливо ефективно ця рослина проявила себе в лікуванні дихальних шляхів. Сапоніни – один з компонентів рослини, відмінно знімають спазм дихальних шляхів, а також надають стимулюючу дію на слизові трахеї і бронхів. Екстракт листя плюща здатний надавати протизапальну дію і збільшувати в легенях кількість кисню. Лікувальна дія плюща на дихальну систему підтверджено численними медичними дослідженнями. Ці та інші фактори роблять Гедерин плющ незамінним при лікуванні гострих і хронічних запалень органів дихання, що супроводжуються кашлем. Сироп Гедерин плющ прекрасно підходить для лікування як дорослих, так і дітей. Препарат універсальний, так як приємний на смак і впливає на будь-який кашель. Довірте своє здоров’я природі! Гедерин плющ – єдине рішення при сухому та вологому кашлі!

Поділитися статтею: