fbpx

Препарати від температури

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Парацетамол
Парацетамол

Сироп парацетамолу для перорального застосування. Чинить знеболювальну, жарознижувальну та слабку протизапальну дію. Застосов . . .

Сироп, 60 мл, 90 мл

Детальніше Де купити

Дія

Жарі температура - природна захисна реакція організму на подразник. Таким може бути вірусна інфекція, бактерія або значне пошкодження, що спричинило запальний процес. Така механіка самовідновлення є природною, але надмірний перегрів небезпечний пошкодженням клітин. І страждає насамперед мозок. Саме тому засіб для зниження високої температури тіла та збивання жару з парацетамолом (сильна жарознижувальна суспензія при температурі у дорослих або гарна дитяча мікстура у вигляді сиропу для лікування та проти температури у дітей з народження до року, якщо в будинку дитина) – препарат, який має бути в аптечці, як засіб екстреної допомоги, необхідні жарознижувальні ліки, щоб знизити температуру і збити сильний жар до звернення до лікаря.

Гарячкові симптоми рідко з'являються окремо. Звичайними супутниками є озноб і тремтіння, втрата апетиту та загальна млявість, м'язові болі. Запущені форми призводять до порушення свідомості, збоїв у процесах метаболізму. Ослаблення погано впливає на процес відновлення, що змушує втручатися і допомагати організму впоратися.

Види

Основних компонентів, що відновлюють нормальні симптоми здорового організму, всього два. У складі лікувальних формул вони можуть бути скомбіновані, так і представлені окремо. Монокомпанентна група дозволяє швидко відстежити реакції, попередити алергію, а гібридна підійти до проблеми комплексно, терміново зняти неприємні симптоми. Основні типи формул:

  • антипіретики - аналгетичну терморегулятори, що відновлюють процес вироблення відповідають на протидію запаленню гормонів;
  • нестероїдні протизапальні препарати - монокомпанентія речовини, що знижують вироблення блокують біль простагландинів;
  • комбіновані склади.

Фармацевтична промисловість наголошує саме на останній групі, що дозволяє включити в рецепт мультисимптомні комплекси. Аптечні хіти, які міцно асоціюються з конкретним брендом, здебільшого відносяться до цієї групи. Для зручності покупця та профілактики неправильного підбору ця група товарів випускається з урахуванням найпопулярніших причин лихоманки. В аптеці досить назвати ймовірну першопричину (зубний біль, застуда або вірус, сонячний опік), щоб провізор вибрав одну із пропозицій.

Як обрати

Перш ніж приймати що-небудь з аптечки, варто проконсультуватися з лікарем для точної постановки діагнозу та визначення протипоказань. Нормою для дорослої людини вважається 35-37 °С. Показання, при яких треба задуматися про втручання (t вище за норму):

  • субфебрильна — 37-38°С;
  • фебрильна - 38-39 ° С;
  • піретична - 39-41 ° С;
  • гіперпіретична – вище 41°С.

Зупиняти імунну відповідь за субфебрильних форм не рекомендується.

Вибір залежить від пацієнта. Вагітним та дітям радять обмежуватися парацетамольною групою як найбільш безпечною. У будь-якому випадку прийом повинен бути проконтрольований лікарем, а допустимість такого вживання та дозування звірені з описом в інструкції.

Розрізняють форми випуску антибіотиків, принцип прийому. Таблетки та капсули доведеться запивати, що незручно в дорозі та за необхідності знижувати температуру дитині. У разі доречніше жарознижувальний дитячий сироп. Гарний сильний дитячий засіб буде ще й смачним. Головне, що треба пам'ятати: дитячі сиропи для зниження температури тіла - сильні жарознижувальні препарати, що мають протипоказання та наслідки передозування. Щоб дитина не отруїлася, прийнявши ліки за ласощі, упаковку необхідно зберігати у недоступному місці.

Якість антипіретиків та анальгетиків від Vishpha

Фармацевтична компанія Vishpha представляє в аптечних мережах України та Європи високоякісні лікувально-профілактичні засоби, зокрема антипіретики-анальгетики. Ефективність та зручна форма випуску (суспензії, капсули, таблетки), а також помірна ціна забезпечують бренду стабільний попит. Вся продукція сертифікована за стандартами GMP.