fbpx

Засіб для загоєння ран

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Календули настойка
Календули настойка

Застосовують зовнішньо як антисептичний і протизапальний засіб при порізах, ударах, екземі; місцево - для полоскання при запа . . .

Настоянка, 50 мл

Детальніше Де купити
Без рецепта
Календули мазь
Календули мазь

Мазь по 25 г в тубі; по 1 тубі в пачці

Мазь, 25 г

Детальніше Де купити

Ліки, інші засоби для швидкого загоєння рани, порізу або саднів

Наше життя сповнене різноманітних несподіванок і, на жаль, далеко не завжди приємних. Якою б уважною і акуратною не була б людина, вона все одно не застрахована від виникнення порізів і саднів. Порізати руку можна під час готування на власній кухні, а отримати садна під час невдалого падіння, тому дуже важливо, щоб у домашній аптечці був сильний ранозагоювальний засіб для лікування відкритих ран та порізів на шкірі рук, обличчі та інших частин тіла.

Сьогодні на прилавках аптек широко представлені швидкозагоювальні засоби та препарати, що відновлюють цілісність пошкодженої шкіри (тканин), бо які ліки від садна вибрати? Однозначної відповіді на це питання не існує, але препарати для швидкого загоєння ран, до складу яких входять природні натуральні інгредієнти, завжди краще їх повністю синтезованих аналогів.

Засоби з календулою для швидкого загоєння відкритих глибоких ран, порізів і саднів на шкірі обличчя

Ранозагоювальні властивості календули відомі з давніх часів. Ця однорічна рослина досить поширена на території нашої країни, її помаранчеві квіти прикрашають собою луки протягом усього літа, саме вони є цінністю для медицини, косметології. Вони мають багатий хімічний склад, куди входять:

  • календен;
  • саліцилова кислота;
  • каротин;
  • різні смоли та ефірні олії;
  • глікозиди;
  • антиоксиданти.

Саме ці компоненти забезпечують хороші загоювальні, підсушуючі властивості квіток. Швидко загоюватися і підсушувати відкриті порізи може гарний засіб для ран шкіри у вигляді настоянки квітів календули або мазі з її додаванням.

Настойка має антисептичну, загоювальну та протизапальну дію на тканині. Вона використовується не тільки як засіб здатний загоювати гнійні рани, порізи та інші пошкодження тканин. Її застосовують для місцевого лікування деяких хвороб порожнини рота, таких як стоматит та гінгівіт, а також запальні процеси в глотці. Усередину її приймають як жовчогінний препарат, який має дезінфікуючу дію на жовчні шляхи.