fbpx

Мазь від болю в суглобах

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Гевкамен
Гевкамен

Симптоматичне лікування невралгії, міалгії, артриту, ревматизму, ішіаса. Мазь застосовують зовні для розтирання.

Мазь, 40 г

Детальніше Де купити
Без рецепта
Меновазан Саліцилат
Меновазан Саліцилат

Для полегшення ревматичних болів, болі в м'язах, які з'явилися після або під час робіт чи фізичних навантажень.

Крем, 40 г.

Детальніше Де купити

Засоби від болі в суглобах для зовнішнього застосування – це креми, мазі, гелі, розчини для натирання, у складі яких містяться компоненти, що полегшують неприємну симптоматику. Залежно від типу можуть надавати зігріваючу, протизапальну, анестетичну або анальгетичну дію. Ефективні ліки від хвороб в суглобах випускає українська фармацевтична фабрика Вішфа.


Зміст:

 1. Біль в суглобах: можливі причини
 2. Як лікують біль у суглобах?
 3. Крем від болю в суглобах – показання до застосування
 4. Механізм дії крему від болю в суглобах
 5. Переваги застосування крему
 6. Спосіб застосування крему при болі в суглобах
 7. Можливі побічні ефекти та протипоказання до застосування крему
 8. Переваги препаратів ТМ Вішфа
 9. Популярні питання про креми від болі в суглобах
 10. Біль в суглобах: можливі причини

З проханням порадити гарний препарат від болю в суглобах щодня до лікарів звертається величезна кількість пацієнтів різного віку. Згідно з деякими джерелами, у віці 35 років п'ять із шести людей зіткнулися з хворобливими відчуттями в різних суглобах. А після 45-річного рубежу практично у половини населення симптом носить хронічний характер. Ризик мати цю проблему пропорційний віку пацієнта.

Біль в суглобах: можливі причини

Болі в суглобової зоні можуть бути сильними або слабкими, тривалими або короткочасними, чіпати лише одну ділянку, або одразу кілька. Причин такого стану буває багато. Але всіх їх умовно можна розділити на 2 групи: хвороба через травми або як наслідки захворювання.

Травмування суглобів може виникнути від удару, через падіння, надмірне фізичне навантаження або тривалу нерухомість, підняття важких предметів, а також при наявності у людини зайвої ваги (страждають суглоби ніг). Також існують так звані професійні суглобові болі, які виникають після щоденних повторень певного руху руками або ногами.

Біль, спричинений травмою, в деяких випадках проходить сам, в інших - може знадобитися лікування. Частіше всього при відсутності адекватної медичної допомоги суглобові болі набувають хронічного характеру.

Якщо причина болю в суглобах – хвороба, то в більшості випадків це:

 • артрит – запалення суглоба;
 • артроз – деформація суглоба, через що виникає обмеження його рухливості;
 • подагра – відкладення солей сечової кислоти;
 • бурсит – запальний процес у суглобовій сумці.

Також суглоби можуть хворіти при наявності новоутворень в опорно-руховому апараті або на тлі деяких аутоімунних захворювань.

Як лікують болі в суглобах?

Лікування суглобових захворювань найчастіше вимагає комплексного підходу. Схеми терапії та застосовувані засоби можуть змінюватися залежно від причини хвороби, стадії захворювання, супутніх захворювань у пацієнта. Комбіноване лікування може включати комплекс певних препаратів, фізіотерапію, масаж, лікувальну фізкультуру. В особливо складних і запущених випадках може знадобитися ортопедична або хірургічна корекція.

Щоб усунути біль у суглобах, застосовують препарати в різних фармацевтичних формах: таблетки, розчини для ін'єкцій, засоби для місцевого зовнішнього застосування. Останні є одними з найбільш використаних на фармацевтичному ринку, так як використовуються і самостійно, і в складі комплексної терапії. До цієї категорії відносяться всі можливі мазі, креми, гелі та інші засоби, які наносяться на кожен покрив в зоні хворого суглоба.

Який гель, мазь або крем використовують при болі в суглобах, залежить від стану пацієнта, діагнозу. В наш час досить популярні препарати комбінованої дії з натуральним складом. Засоби цієї категорії мають широкий спектр показань і можуть бути використані при болю, викликаному різними причинами. В асортименті фармацевтичної фабрики Вішфа такий засіб також є. Це крем Меновазан Саліцилат.

Крем від болю в суглобах – показання до застосування


Креми з комбінованою дією можуть застосовуватися при різних типах суглобових хвороб, зокрема:

 • стартових – виникають на початку ходи або активного руху рукою;
 • ниючих – посилюються після фізичного навантаження і поступово стихають;
 • постійних – найчастіше за все вказують на запальний процес в суглобової зоні;
 • нічниї – посилюються вночі, а на ранок з'являються відчуття скутості;
 • мігруючих – виникають то в одному, то в іншому суглобі.

Показаннями до застосування крему від болю в суглобах можуть бути:

 • остеохондроз;
 • артралгія;
 • міалгія;
 • ревматоїдний артрит;
 • артроз;
 • бурсит;
 • розтягнення зв'язок;
 • травма м'яких тканин у ділянці суглоба;
 • хронічні болі в суглобах, м'язах, кістках.

Гарний засіб для зовнішнього застосування на початкових стадіях захворювання або у разі несильної травми можна застосовувати самостійно. На більш пізніх етапах захворювання опорно-рухового апарату для посилення ефекту, окрім крему, можуть бути використані препарати інших форм і фармакотерапевтичних груп.

Механізм дії крему від болю в суглобах

Крем від болю в суглобах, що випускається фармацевтичною фабрикою Вішфа, - це багатокомпонентний препарат, який комплексно впливає на травмовану або запалену зону. Його інгредієнти підібрані таким чином, щоб забезпечити синергетичну дію, спрямовану на зменшення запального процесу, полегшення болю, зігрівання суглобів. Одночасно засіб дбає про шкіру, не пересушує її, як, наприклад, засоби на основі етилового спирту.

Популярні складові кремів від болю в суглобах

Компонент

Вплив на організм

Метилсаліцилат

Речовина із групи саліцилатів (похідних саліцилової кислоти). Має протизапальні, аналгетичні, антипіретичні властивості. Зменшує запалення у суглобах, надає тимчасове знеболення.

Левоментол

Ментолова олія. При нанесенні на шкіру має місцеву протизапальну дію, зменшує інтенсивність больового синдрому. Має відволікаючий ефект, завдяки якому біль відчувається менше.

Рацемічна камфора

Речовина рослинного походження. Виявляє місцеву аналгетичну, протизапальну, антисептичну дію. Як і левоментол, має відволікаючий ефект. У медицині часто використовують як протиревматичну речовину.

Макрогол 1000

Популярний інгредієнт кремів. Окрім того, що відповідає за характерну консистенцію засобу, проникає у шкіру та зволожує її.

Білий парафін

Створює на шкірі захисний бар'єр, який дозволяє підтримувати в ній оптимальний рівень зволоженості, запобігає швидкому випаровуванню вологи з тканин.


Переваги застосування крему

Крем від болю в суглобах ТМ Вішфа - універсальний препарат із низкою переваг.

Насамперед, крем, як засіб для місцевого застосування, наносять безпосередньо на хворий суглоб. Такий метод терапії забезпечує практично миттєве проникнення діючих компонентів у місце ураження, минаючи етап проходження через систему травлення та всмоктування в кров. З цієї ж причини препарат є більш відповідним для осіб з дисфункцією печінки або нирок, яким протипоказано багато засобів для перорального вживання. Крем можна використовувати як додаток для посилення ефекту таблеток або уколів.

Препарати ТМ Вішфа від суглобового болю, призначені для зовнішнього використання, мають оптимальну консистенцію, що полегшує процес розподілу засобу по ураженій ділянці. Крем має приємний запах, швидко всмоктується, не залишає брудних слідів на одязі чи постільній білизні.

Спосіб застосування крему при болю у суглобах

Засіб наносять на суглоби у разі болю, спричиненого ревматичними патологіями, надмірним фізичним навантаженням, травмою або іншими причинами.

Невелика кількість препарату легкими рухами, що втирають, тонким шаром розподіляють по хворій ділянці. Потім для посилення ефекту рекомендується накласти суху пов'язку, що зігріває. При нанесенні засобу на шкіру спочатку виникає відчуття холоду, потім під час втирання – теплоти або слабкого печіння.

Крем від болю у суглобах наносять 2-3 рази на добу або за схемою, призначеною лікарем. Препарат не слід наносити на шкіру, якщо на ній є рани, виразки чи інші ушкодження. Також важливо уникати контакту речовини з очима та слизовими оболонками. Після втирання крему слід ретельно вимити руки із милом.

Можливі побічні ефекти та протипоказання до застосування крему

У складі препарату містяться компоненти, які в деяких людей можуть спричиняти алергічну реакцію. Тому перед початком терапії варто провести тест на чутливість – нанести невелику кількість засобу та почекати. Оскільки в його складі містяться речовини, що зігрівають, застосування крему в спеку або відразу після гарячої ванни може супроводжуватися неприємними відчуттями.

У разі алергії або гіперчутливості до будь-якого компонента засобу може виникнути алергічна реакція. Але більшість пацієнтів добре переносять крем Вішфа від болю у суглобах.

Переваги препаратів ТМ Вішфа

Вішфа – одна із найстаріших фармацевтичних компаній України. Виробництвом різних препаратів ми займаємося з 1938 року. В асортименті компанії представлені десятки найменувань фармацевтичної продукції із різних фармакотерапевтичних груп. Наша мета – створювати ефективні препарати з максимально безпечним складом та мінімумом побічних ефектів. Саме такими є і креми від суглобового болю. Це сертифіковані засоби, що пройшли численні перевірки, які підтвердили їхню ефективність та безпеку.

У складі препаратів ТМ Вішфа переважають натуральні компоненти. Ми використовуємо як формули, перевірені роками, так і нові відкриття фармакології. Поєднання досвіду та інновацій, природних компонентів та нещодавно відкритих речовин дозволяє нам створювати по-справжньому якісні засоби. Наша продукція отримала безліч позитивних відгуків як від звичайних споживачів, так і лікарів.

За якістю креми та інші препарати ТМ Вішфа не поступаються відомим імпортним аналогам, але ціни на продукцію української фабрики відчутно нижчі.

Популярні питання про креми від болю в суглобах

Що добре допомагає при болях у суглобах?

Універсальним засобом для полегшення болю є креми зі зігрівальним та анестетичним ефектом. До цієї категорії відноситься і Меновазан Саліцилат від ТМ Вішфа.

Як часто можна використовувати крем при суглобовому болю?

Крем компанії Вішфа можна наносити на хворе місце 2-3 рази на день. Добова доза речовини не повинна перевищувати 9 гр. Тривалість терапії визначається індивідуально на основі самопочуття хворого та відгуку на терапію.

Кому не можна застосовувати креми від болю в суглобах?

Головне протипоказання до застосування – індивідуальна непереносимість одного або декількох компонентів препарату. Якщо біль у суглобі виник раптово, перш ніж розтирати його, слід виключити перелом чи іншу травму.