fbpx

Ліки від головного болю

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Беліса
Беліса

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, пол . . .

Краплі,

Детальніше Де купити
Без рецепта
Беліса капсули
Беліса капсули

Комбінований лікарський засіб рослинного походження для зняття психічної та емоційної напруги, заспокоює нервову систему, пол . . .

,

Детальніше Де купити

Коли болить голова

Сильні відчуття, що пронизують наскрізь, почуття тяжкості в потилиці, легкі напади хворобливої ​​пульсації у скроневій частині або інші симптоми, яких існує безліч — кожна людина хоча б раз у житті відчувала головний біль. При частих або дуже сильних її проявах необхідно негайно звернутися до лікаря для обстеження та призначення лікування за встановленим діагнозом. Головний біль може бути як реакцією на зовнішні подразники, так і симптомом серйознішого патологічного стану, але це в будь-якому випадку сигнал про те, що організм відчуває будь-який стрес.

Якщо напад разовий або немає можливості відвідати лікаря, можна дати собі відпочити, прийнявши болезаспокійливі засоби, препарати, покликані позбавити мук на певний проміжок часу.

Які бувають знеболювальні та як правильно їх вибрати

У стародавні та не дуже давні часи люди вдавалися до різних способів зняття хворобливих відчуттів. Іноді зовсім диких — алкоголю, задухи, замов, ударів по голові. Сучасний аптечний ринок переповнений дійсно ефективними медикаментами синтетичного, напівсинтетичного та природного походження (витяжки з рослинної та тваринної сировини).

Купити знеболювальні ліки можна за рецептом лікаря, якщо вони опіоїдного або змішаного складу, неопіоїдні засоби знаходяться у вільному продажу. У першому випадку необхідно суворо дотримуватися рекомендацій спеціаліста, у другому можна впоратися з покупкою самостійно.

Суспензії, таблетки та інші препарати на рослинній основі найбільше підходять для частого застосування та використання без попереднього обстеження. За відсутності зазначених в інструкції індивідуальних протипоказань, вони є безпечними.

Рослинні компоненти у складі якісних препаратів надають комплексний вплив:

  • позбавляють болю;
  • знижують градус емоційного тла;
  • заспокоюють ЦНС;
  • мають седативні, гіпотензивні, спазмолітичні властивості;
  • покращують метаболізм;
  • містять вітаміни, мінерали, антиоксиданти, амінокислоти.

Синтетичні ненаркотичні анальгетики виробляються з урахуванням професійно вивірених формул і з’являються у продажу виключно після проведення низки попередніх тестів. Як і рослинні збори, вони є в першу чергу препаратами для знеболювання, але при цьому мають великий спектр лікувального впливу. Як перевагу слід зазначити, що можна купити відносно дешевий синтетичний засіб і при цьому швидко зняти біль голови. Однак будьте уважні і перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію.

Надійно, ефективно, безпечно

Ліки від головного болю — засіб підвищеного попиту. На жаль, недобросовісні рітейлери цим користуються і активно збувають знеболюючий мотлох за ціною реальних препаратів. Розгорнуті рекламні компанії, приємні оку гасла і присягальна обіцянка порятунку від муки — на це дуже легко повестися. Слід пам’ятати, що купувати будь-який препарат можна тільки в перевірених фармацевтичних організаціях.

Компанія Vishpha з 1938 року працює над розробкою та виробництвом лікарських засобів та користується у споживачів популярністю завдяки дійсно ефективній продукції, що створюється за стандартами GMP.

Ви можете придбати недорогі і зовсім дешеві, але при цьому сильні знеболювальні препарати фірмового виробництва, а також будь-який інший гарний засіб, ціна якого підніме настрій.

Vishpha — це якість, якій довіряють!