fbpx

Проносні препарати

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Пікосен Краплі
Пікосен Краплі

Комбіноване дозоване проносне з прогнозованим результатом

Краплі,

Детальніше Де купити

Коли запор не відпускає

Кожен хоч раз у житті зазнав такого неприємного розладу, як запор. Це порушення дефекаційних можливостей у вигляді відсутності будь-якого випорожнення від 48 годин або відчуття неповного спорожнення кишечника після відвідування туалету.

Відбувається це через те, що коли тонус кишечника підвищений, його ділянки мають слабке супроводження м'язів через спазми. Калові маси застряють, не можуть потрапити у пряму кишку. Це називається спастичним запором, стан людини при цьому не найлегший, він може відчувати сильні болі, спазми, помилкові позиви, підвищену газоутворення. Можуть утворюватися легкі кров'яні виділення у калі.

У цьому випадку нездатність випорожнити вміст кишечника можуть спровокувати нові продукти харчування або особливості меню, лікарські засоби, інтоксикації, голодування, помірність від туалету, навіть легке операційне втручання. А сам спазм виникає на тлі неврологічних розладів, дефіциту поживних речовин, стресів, потрясінь, малорухливості.

Другою причиною може бути сильне або м'яке ослаблення перистальтики кишківника, коли погіршується атонія ділянки прямої кишки, тобто її тонус. Провокатори приблизно ті самі, що і при спастику. Однак тут не допоможеш швидким рішенням, навіть сильнодіючий засіб, потужні проносні препарати можуть тільки посилити ситуацію, необхідно заздалегідь виявити причину під час обстеження у лікаря.

Чи потрібно лікуватися?

Наслідки при запорах не настільки нешкідливі, як може здаватися, ціна тривалої помірності від здорового стільця — дисбіоз, коліт та інтоксикація, а натужні спроби спорожнити кишечник призводять до анальних тріщин, геморою та грижів. Негативно позначаються вони на всьому організмі, призводячи до передчасного старіння шкіри, нервового перенапруги і навіть раку.

При перших симптомів необхідно звернутися до лікаря для діагностики можливого захворювання, так як запори можуть сигналізувати про розвиток різних патологій. Якщо ви впевнені, що все в порядку, або відвідати поліклініку немає можливості, необхідно використовувати якісний препарат при запорі – проносне рідке або таблетки, щоб звільнити кишечник.

Категорично не рекомендується користуватися народними засобами у вигляді мила в анальному отворі, саморобних клізмах, оральному застосуванні гасу та інших дикощів, що спричинять більш важкі ускладнення. Лікарські зілля швидко, без негативних наслідків позбавлять вас проблеми.

Який препарат вибрати?

Якісні проносні ліки при запорі у дорослих, як і будь-який інший хороший лікарський засіб, діє ефективно, але по-різному — залежно від того, наскільки препарат слабкий або сильний, він може мати м'який, легкий проносний ефект або спричинити швидку потужну дію.

При виборі м'якого або сильного засобу слід орієнтуватися на вигляд ускладнення, що виникло з дефекацією:

  • хронічний — викликаний систематичним порушенням роботи кишкової перистальтики через патологію;
  • функціональний - характеризується періодичними проблемами через неправильно обране харчування, малоактивний спосіб життя, прийом деяких ліків.

У першому випадку лікування призначає лікар. Не варто шкодити організму регулярним використанням медикаментів і використовувати щоразу новий комплекс — перш ніж призначати препарат для лікування запорів, необхідно з'ясувати їхню причину, адже навіть нешкідливий на перший погляд засіб на травах, який має проносний результат, може погіршитися негативним ефектом у вигляді порушення роботи.кишечника чи алергічної реакції. Але якщо ви впевнені, що непрохідність викликана природними причинами, можна спробувати самостійно підібрати полегшуючу терапію.

Найголовніше - використовувати препарати, ґрунтуючись на симптоматиці та протипоказаннях. Зверніть увагу, що той самий комплекс допоможе надати миттєве проносне вплив на здорових чоловіків, але може бути категорично заборонено в літньому та дитячому віці, при вагітності, деяких захворюваннях.

Що слід врахувати при виборі

Проносний засіб застосовується не тільки проти запорів - без цих ліків не обійтися при сильній інтоксикації: недорогий сильнодіючий проносний препарат швидкої, майже миттєвої дії дозволить уникнути згубного впливу на організм токсинів при отруєнні.

Виняток становлять вагітні жінки, маленькі діти, люди з тяжкими гастроентерологічними патологіями. Тут без допомоги лікаря не обійтися, причому без якнайшвидшої. Підбором терапії повинен займатися виключно медик, оскільки ризик дуже великий.

Ще одна важлива деталь: боротися з патологією потрібно не тільки, використовуючи краплі-таблетки, важливо позбавитися першопричини, налагодити здорове харчування, покращити фізичну активність, а при необхідності створити спеціалізовану програму тренувань, усунути дратівливі ЦНС фактори, відмовитися від шкідливих звичок. Тільки комплексний вплив допоможе вам нарешті повноцінно розслабитись у «кімнаті задуму».

Де купити?

Проносний засіб випускається в різних формах, але за умови грамотного підбору проносний препарат матиме при запорі однаково хороший ефект дорослим і дітям, будь він у рідкому вигляді, в капсулах, гранулах, порошку, сиропі або таблетках.

Вибір ґрунтується на індивідуальній непереносимості окремих компонентів, медичних протипоказаннях, зручності застосування. Так, наприклад, лежачим і малюкам важко ковтати пігулки, тому доцільно використовувати рідини або краплі. Результативність проносних ліків від ціни не залежить - провізори аптеки підберуть недорогий хороший засіб для лікування запору, м'якої чи сильної дії.

Компанія Vishpha пропонує фармацевтичний спектр якісних проносних та інших лікарських препаратів фірмового виробництва. З кожним роком попит на медикаменти зростає разом із виробничими потужностями компанії, і ми раді запропонувати своїм клієнтам недорогі ліки, створені за європейськими стандартами.

На кожному етапі, від виникнення ідеї та до виходу препарату на прилавки аптек, вся продукція проходить суворий контроль, тестування та лабораторні дослідження, що гарантує ефективність та безпеку лікарських засобів у боротьбі із захворюваннями.

Купуючи продукцію Vishpha, ви можете бути впевнені у її якості та ефективності.