fbpx

Противірусні препарати

Фильтр
Лікарська форма
Торгові марки
Інші фільтри
Термін придатності
Розмір упаковки
Умови відпуску
АТХ-класифікація
Фармгрупа
МНН
Показання
Діти
Вагітні
Годуючі матері
Алергіки
Діабетики
Водії
Без рецепта
Оксолінова мазь
Оксолінова мазь

Оксолінова мазь використовується місцево (нанесення на слизову носа) для профілактики ГРВІ та лікування вірусних ринітів. Ма . . .

Мазь, 10 г

Детальніше Де купити

Коли віруси атакують

Вірусні захворювання є одними з найнебезпечніших, тому що вони легко поширюються і не шкодують нікого - ні дорослих, ні дітей. Це поширена група інфекцій, що має на увазі внутрішньоклітинний паразитизм вірусів в організмі людини.

Навіть активний спортсмен із сильним імунітетом при контакті з інфікованою людиною може потрапити в лапи підступного «ворожого агента», який оселився в новому «будинку» і чекає свого часу. Ніхто не застрахований навіть проти грипу та застуди, особливо якщо вони атакують ослаблений організм. Збудники передаються повітряно-крапельним шляхом, через предмети загального побуту, кров і навіть трансплацентарно.

Хворіти завжди неприємно, але у випадку з вірусними захворюваннями ситуація обтяжується тим, що навіть легке ГРВІ може принести ускладнення у вигляді бронхіту, пневмонії та інших тяжких патологій. Тому при перших явних симптомів у дорослих і дітей, навіть якщо вони не сильні, лікарі часто вважають за необхідне відразу підібрати хороші противірусні лікарські препарати.

Як обрати ліки від вірусів?

Медикаменти такого роду зазвичай мають вузьку спрямованість. Вони можуть бути:

  • профілактичними. Їх використовують при контакті з інфікованою людиною для руйнування білкової оболонки вірусів, що переживають інкубаційний період у вашому організмі;
  • цілющими, що знищують вірусне середовище в організмі, коли захворювання досить сильне та імунітету складно з ним справлятися самостійно;
  • симптоматичними. Ті, що борються з окремими проявами захворювання, наприклад, з нежитем.

Займатися самолікуванням не слід, необхідно звернутися до лікаря для виключення серйозних патологій, схожих на легкі респіраторні порушення. Наприклад, індійський штам Ковід 19 схожий на початкову стадію на легкий грип. Але якщо швидко потрапити до лікаря не виходить або ви шукаєте профілактичний препарат, можна в свою домашню аптечку завантажити відповідні ліки.

При виборі засобу не слід орієнтуватися на ціну, цілком можна придбати недорогий, але дієвий противірусний препарат, який допоможе при лікуванні ГРВІ, ГРЗ, грипі, застуді як універсальні потужні ліки, так і підходящі тільки для дорослих, підлітків або дітей.

Медикаменти можуть бути недорогі або коштувати величезні гроші на рослинних екстрактах, синтетичного або змішаного походження, основне правило вибору - відсутність індивідуальних протипоказань, використання за призначенням, виключення ризику прояву значних побічних ефектів. Ця інформація є в описі препаратів, в анотації.

Також потрібно враховувати можливість прийому - деяким людям складно проковтнути таблетку або випити суспензію, тому на вибір провізори пропонують не тільки ці форми, але також капсули, ампули для внутрішньом'язового введення, свічки ректальні, масла і навіть трав'яні пластирі з проникаючим ефектом.

Необхідно розуміти, що навіть якщо у вас є дієві методи боротьби, хороший недорогий противірусний засіб, крім використання препаратів, дуже важливо займатися зміцненням імунітету. А якщо вірус атакував, використовувати також інші терапевтичні процедури, призначені лікарем — прогрівання, інгаляції і так далі.

Де придбати противірусний засіб?

Купівля будь-яких медикаментів, навіть рекомендованих для лікування лікарем, від маловідомого виробника може зашкодити дорослим та дітям. На аптечному ринку вистачає підробок, що розрекламовані плацебо, які в кращому разі ніяк не допоможуть. Але бувають ситуації, що вони навіть шкодять, якщо містять не заявлені алергени чи вони неперевірений склад. І якщо дорослі ще можуть вчасно відчути негативний ефект, з малюками справа складніша.

Щоб не потрапити на вудку шахраїв та купити якісний комплекс сильних противірусних засобів проти грипу та застуди, слід віддати перевагу авторитетному виробнику фармацевтичних препаратів.

Фармацевтична компанія Vishpha працює над створенням ліків із 1938 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як виробник, якому можна довіряти своє здоров'я. Власні виробничі потужності, ретельно вивірені формули та інноваційні розробки – у цехах завжди кипить плідна робота. Саме тому продукція гарантовано має належний ефект і має попит у покупців, який з кожним роком зростає.

Vishpha – це гарантії безпеки для вашого здоров'я та висока ефективність у боротьбі з вірусними захворюваннями.